Menu

G21 klimatyzacja mobilna Envi 12H

Cechy produktu

  • Producent G21 

Opis

Szukasz prędkiego rozwiązana, które potrafi ochładzać, odwilżać albo ogrzewać powietrze w biurze, domu, przychodni lekarskiej, obiekcie sportowym, sklepie albo restauracji? przenośny klimatyzator G21 Envi 12H pokazuje skuteczne rozwiązanie, w przypadku zapotrzebowania prędkiej i produktywnej poprawy jakości powietrza w jakimkolwiek pomieszczeniu.

ponadto klimatyzator nie wymaga specjalistycznego konstrukcji, wystarczy tylko podłączenie do gniazdka, wyprowadzenie odpływu ciepła i ochładzanie może zacząć. Łatwe i szybkie rozwiązanie Główną zaletą mobilnych klimatyzatorów w stosunku do klimatyzatorów ściennych jest ich niska wartość.

Nie potrzeba ponadto ponosić dodatkowych kosztów związanych ze skomplikowanym mistrzowskim montażem, ani sprzątaniem bałaganu po robotach budowlanych. Klimatyzator wyjmujesz z kartonu i natychmiast możesz rozpocząć jego wykorzystywanie.

Ochładzanie, ogrzewanie i odwilżanie postępowy klimatyzator G21 nie musi próżnować ani zimą. Z pomocą klimatyzatora można równocześnie...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.