Menu

LG ARTCOOL MIRROR (R32) JEDNOFAZOWY KLIMATYZATOR ŚCIENNY 3,5/4 KW DO CHŁODZENIA/GRZANIA AC12BQ

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Rodzaj ścienny 
  • Czynnik chłodniczy R32 
Opis
L G ARTCOOL MIRROR (R32) JEDNOFAZOWY KLIMATYZATOR ŚCIENNY 3,5/4 KW DO CHŁODZENIA/GRZANIA AC12BQ

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA: AC12BQ.NSJ

JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA: AC12BQ.UA3 albo AC12BT.UA3

Klimatyzatory LG, to wysokiej klasy urządzenia chłodniczo - grzejne, gwarantujące w trakcie używania najwyższy komfort i całkowitą kontrolę uzdatniania powietrza.

technika - s prężarka Dual Inverter

Sprężarka jest sercem klimatyzatora, a jej niepoprawna praca, niska skuteczność albo hałaśliwość może wywoływać uszkodzenie urządzenia albo zwiększać koszt eksploatacji systemu klimatyzacji. LG mając na względzie powyższe problemy stworzyło sprężarkę Dual Inverter, która zapewnia wysoką sprawność, długą i bezawaryjną pracę, a także niski poziom hałasu.

Silnik sprężarki posiada szerszy zakres częstotliwości działania zezwalając na niskie koszty eksploatacji i szybsze i wydajniejsze schładzanie pomieszczeń w stosunku do typowych sprężarek. Zdjęcie poniżej:

Czynnik chłodniczy R32

Czynnik chłodniczy R32 jest organiczny, przychylny środowisku naturalnemu i niezwykle niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie ma wpływu na warstwę ozonową. W kontraście do R410A, czynnik chłodniczy R32 zaimplementowany w klimatyzatorach LG wyraźnie ulepszone właściwości termodynamiczne, co sprawia,charakteryzują się one niezwykle wysoką skutecznością oraz sezonową wydajnością. Poniżej porównanie obecnie dwóch najistotniej modnych czynników chłodniczych wykorzystywanych w chłodnictwie i ogrzewnictwie:

INTELIGENCJA - wbudowane Wi-Fi

Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphona albo tabletu zaopatrzonego w system Android lub iOS poprzez bezpłatną aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja rozszerza funkcjonalność klimatyzatora m.in. O programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

LG SMART THINQ

LG SMART DIAGNOSIS

Inteligentna diagnostyka zezwala na wygodne sprawdzenie przy pomocy smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji.

Jak to działa?

Po kliknięciu na "Start Smart Diagnosis" w aplikacji "LG Smart ThinQ" możnapilnować i sprawdzać wyniki diagnostyki za pośrednictwem Wi-Fi.

Korzyści:

Łatwe do rozumienia komunikaty dotyczące błędów sprawiają, że rozwiązanie problemu i kontakt z centrum serwisowym jest proste i komfortowe, równocześnie dla użytkownika, jak i instalatora:

  • Łatwość sprawdzenia stanu pracy urządzenia.
  • Oszczędność energii dzięki możliwości monitorowania kluczowych informacji dotyczących stanu pracy i zużycia energii.
  • Korzystanie z instrukcji konserwacji przyczynia się do poprawy sprawności urządzenia i wydłużenia czasu jego stosowania.
  • Lepsze zrozumienie towaru dzięki możliwości nietrudnego sprawdzania stanu pracy i innych danych.
  • Diagnozowanie problemów przez porównanie bieżących i poprzednich parametrów pracy urządzenia.
  • Zachowanie parametrów instalacji i zmniejszenie błędów instalacji dzięki szybkiemu sprawdzeniu stanu pracy urządzenia

AKTYWNA KONTROLA ZUŻYCIA ENERGII

Aktywna Kontrola Zużycia Energii LG dopasowuje poziom zużycia energii i skuteczność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki. Chłodzenie domu może stanowić wysoki koszt, nad wyraz podczas gorących miesięcy letnich. Wykorzystując 4-stopniowy System Kontroli Energii LG można uniknąć tych kosztów i oszczędzać energię:

Jak to działa?

skutecznOŚĆ ENERGETYCZNA - ekran zużycia energii

wyświetlacz zużycia energii opracowany przez LG kontroluje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej.

ZDROWE POWIETRZE - PLASMASTER IONIZER PLUS

Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i zgubnymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające poprzez klimatyzator,jeszcze jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym. Jonizator Plasmaster Ionizer Plus zmniejsza liczbę zgubnych cząsteczek mikroskopowych dzięki wprowadzeniu w przepływające przez klimatyzator powietrze ponad 3 milionów jonów.

automatyczne oczyszczanie

Główną przyczyną pojawiania się przykrego zapachu z klimatyzatora są pleśnie i bakterie powstające w wymienniku ciepła. Bakterie te mogą się rozprzestrzeniać, gdy wymiennik ciepła pozostaje mokry. Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji. Automatyczne czyszczenie gwarantuje nam czyste powietrze przez uniemożliwianie powstawaniu bakterii, pleśni i zapachów, które mogłyby gromadzić się w środku jednostki.


TRYBY PRACY - szybkie chłodzenie i ogrzewanie

mocne chłodzenie

Wielokierunkowy nawiew

skrajnA trwałość - 10 letnia gwarancja na sprężarkę

LG, pewne jakości swego produktu, oferuje naszym klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową klimatyzatora.

Gold Fin™

Specjalna warstwa w odcieniu złota na użebrowaniu wymiennika ciepła uniemożliwia korozji, przedłużając żywotność urządzenia.

Funkcje - k omfortowy nawiew

Utrzymywanie podczas snu włączonego klimatyzatora może zmniejszyć temperaturę ciała albo wywoływać dyskomfort, nad wyraz wtedy, gdy wypływające powietrze wieje bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Funkcja komfortowego nawiewu powietrza dostosowuje kąt żaluzji, tak aby temu zapobiec i zapewnić najwyższy komfort snu. LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Automatyczna regulacja nachylenia żaluzji zapewnia wyśmienite dopasowanie kąta nawiewu i pojemności powietrza.

Niski poziom hałasu

Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB, a w dodatku jednym dotknięciem gwarantują zdrowy delikatny nawiew powietrza.

Cicha praca nocna agregatu

Funkcja cichej pracy proponuje użytkownikowi komfort perfekcyjnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu hałasu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.