Menu

LG ARTCOOL MIRROR (R32) JEDNOFAZOWY KLIMATYZATOR ŚCIENNY 5/5,8 KW DO CHŁODZENIA/GRZANIA Z LAMPĄ UV AC18BH

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Rodzaj ścienny 
  • Czynnik chłodniczy R32 
Opis
LG ARTCOOL MIRROR (R32) JEDNOFAZOWY KLIMATYZATOR ŚCIENNY 5/5,8 KW DO CHŁODZENIA/GRZANIA Z LAMPĄ UV AC18BH

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA: AC18BH.NSK

JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA: AC18BH.UL2

Klimatyzatory LG, to wysokiej klasy urządzenia chłodniczo - cieplne, zapewniające w trakcie stosowania najwyższy komfort, a także pełną kontrolę uzdatniania powietrza.

LAMPA UV

technologia - s prężarka Dual Inverter

Sprężarka jest sercem klimatyzatora, a jej niepoprawna praca, niska wydajność lub hałaśliwość może powodować zniszczenie urządzenia albo powiększać koszt eksploatacji systemu klimatyzacji. LG posiadając na względzie powyższe problemy stworzyło sprężarkę Dual Inverter, która zapewnia wysoką efektywność, długą i niezawodną pracę, a także niski poziom hałasu.

Silnik sprężarki posiada szerszy zakres częstotliwości działania zezwalając na niskie koszty eksploatacji oraz szybsze i produktywniejsze schładzanie pomieszczeń w stosunku do charakterystycznych sprężarek. Zdjęcie poniżej:

Czynnik chłodniczy R32

Czynnik chłodniczy R32 jest organiczny, przychylny środowisku naturalnemu i szczególnie niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego, a także nie ma wpływu na warstwę ozonową. W porównaniu do R410A, czynnik chłodniczy R32 zastosowany w klimatyzatorach LG istotnie lepsze atrybuty termodynamiczne, co sprawia,cechują się one nad wyraz wysoką sprawnością, a także sezonową wydajnością. Poniżej porównanie obecnie dwóch najmocniej modnych czynników chłodniczych stosowanych w chłodnictwie i ogrzewnictwie:

INTELIGENCJA - zastosowane Wi-Fi

Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphona lub tabletu zaopatrzonego w system Android albo iOS poprzez bezpłatną aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. O programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

LG SMART THINQ

LG SMART DIAGNOSIS

Inteligentna diagnostyka pozwala na komfortowe sprawdzenie przy pomocy smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów, a także innych danych.

Jak to działa?

Po kliknięciu na "Start Smart Diagnosis" w aplikacji "LG Smart ThinQ" możnaobserwować i sprawdzać wyniki diagnostyki za pośrednictwem Wi-Fi.

Korzyści:

Łatwe do rozumienia komunikaty dotyczące błędów powodują, iż rozwiązanie problemu i kontakt z centrum serwisowym jest proste i wygodne, równocześnie dla użytkownika, jak i instalatora:

  • Łatwość sprawdzenia stanu pracy urządzenia.
  • Oszczędność energii dzięki możliwości monitorowania kluczowych informacji dotyczących stanu pracy i zużycia energii.
  • Korzystanie z instrukcji konserwacji przyczynia się do poprawy produktywności urządzenia i wydłużenia czasu jego używania.
  • Lepsze zrozumienie produktu dzięki możliwości nieskomplikowanego sprawdzania stanu pracy i innych danych.
  • Diagnozowanie problemów przez porównanie bieżących i poprzednich parametrów pracy urządzenia.
  • Zachowanie parametrów instalacji i zmniejszenie błędów instalacji dzięki prędkiemu sprawdzeniu stanu pracy urządzenia

AKTYWNA KONTROLA ZUŻYCIA ENERGII

Aktywna Kontrola Zużycia Energii LG dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki. Chłodzenie domu może stanowić wysoki koszt, niezwykle podczas gorących miesięcy letnich. Wykorzystując 4-stopniowy System Kontroli Energii LG można uniknąć tych kosztów i oszczędzać energię:

Jak to działa?

produktywnOŚĆ ENERGETYCZNA - wyświetlacz zużycia energii

ekran zużycia energii opracowany poprzez LG obserwuje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej.

ZDROWE POWIETRZE - PLASMASTER IONIZER PLUS

Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator,jeszcze jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym. Jonizator Plasmaster Ionizer Plus ogranicza liczbę destrukcyjnych cząsteczek mikroskopowych dzięki wprowadzeniu w przepływające poprzez klimatyzator powietrze ponad 3 milionów jonów.

samoczynne oczyszczanie

Główną przyczyną pojawiania się przykrego zapachu z klimatyzatora są pleśnie i bakterie powstające w wymienniku ciepła. Bakterie te mogą się rozprzestrzeniać, gdy wymiennik ciepła pozostaje mokry. Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji. Samoczynne czyszczenie zagwarantuje nam czyste powietrze poprzez zapobieganie powstawaniu bakterii, pleśni i zapachów, które mogłyby gromadzić się we wnętrzu jednostki.


TRYBY PRACY - szybkie chłodzenie i ogrzewanie

mocne chłodzenie

Wielokierunkowy nawiew

arcytrudnA solidność - 10 letnia gwarancja na sprężarkę

LG, pewne jakości swojego artykułu, oferuje naszym klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową klimatyzatora.

Gold Fin™

Specjalna powłoka w kolorze złota na użebrowaniu wymiennika ciepła uniemożliwia korozji, przedłużając żywotność urządzenia.

Funkcje - k omfortowy nawiew

Utrzymywanie w trakcie snu włączonego klimatyzatora może obniżyć temperaturę ciała albo wywoływać dyskomfort, szczególnie wtedy, gdy wypływające powietrze wieje bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Funkcja wygodnego nawiewu powietrza dopasowuje kąt żaluzji, tak żeby temu zapobiec i zapewnić najwyższy komfort snu. LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Automatyczna regulacja nachylenia żaluzji gwarantuje genialne dostosowanie kąta nawiewu i pojemności powietrza.

Niski poziom hałasu

Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB, a dodatkowo jednym dotknięciem gwarantują zdrowy delikatny nawiew powietrza.

Cicha praca nocna agregatu

Funkcja cichej pracy oferuje użytkownikowi komfort nieprzeciętnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu hałasu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.