Menu

LG DELUXE (R32) JEDNOFAZOWY KLIMATYZATOR ŚCIENNY 5/5,8 KW DO CHŁODZENIA/GRZANIA Z LAMPĄ UV DC18RH

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Rodzaj ścienny 
  • Czynnik chłodniczy R32 
Opis
LG DELUXE (R32) JEDNOFAZOWY KLIMATYZATOR ŚCIENNY 5/5,8 KW DO CHŁODZENIA/GRZANIA Z LAMPĄ UV DC18RH

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA: DC18RH.NSK
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA: DC18RH.UL2

Klimatyzatory LG, to wysokiej klasy urządzenia chłodniczo - grzejne, zapewniające podczas używania najwyższy komfort oraz pełną kontrolę uzdatniania powietrza.

technika - s prężarka Dual Inverter

Sprężarka jest sercem klimatyzatora, a jej niepoprawna praca, niska produktywność albo hałaśliwość może wywoływać uszkodzenie urządzenia lub powiększać koszt eksploatacji systemu klimatyzacji. LG mając na względzie powyższe problemy stworzyło sprężarkę Dual Inverter, która gwarantuje wysoką wydajność, długą i niezawodną pracę, a także niski poziom hałasu.

Silnik sprężarki posiada szerszy zakres częstotliwości działania pozwalając na niskie koszty eksploatacji oraz szybsze i produktywniejsze schładzanie pomieszczeń w stosunku do charakterystycznych sprężarek. Zdjęcie poniżej:

Czynnik chłodniczy R32

Czynnik chłodniczy R32 jest naturalny, przyjazny środowisku naturalnemu i szczególnie niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego, a także nie ma wpływu na warstwę ozonową. W porównaniu do R410A, czynnik chłodniczy R32 zastosowany w klimatyzatorach LG wyraźnie lepsze właściwości termodynamiczne, co powoduje,charakteryzują się one wyjątkowo wysoką sprawnością, a także sezonową produktywnością. Poniżej porównanie obecnie dwóch najbardziej popularnych czynników chłodniczych użytkowanych w chłodnictwie i ogrzewnictwie:

INTELIGENCJA - zaimplementowane Wi-Fi

Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie przy pomocy smartphona albo tabletu wyposażonego w system Android albo iOS przez darmową aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja rozszerza funkcjonalność klimatyzatora m.in. O programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

LG SMART THINQ

LG SMART DIAGNOSIS

Inteligentna diagnostyka zezwala na komfortowe sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych danych.

Jak to działa?

Po kliknięciu na "Start Smart Diagnosis" w aplikacji "LG Smart ThinQ" możnanadzorować i sprawdzać wyniki diagnostyki za pośrednictwem Wi-Fi.

Korzyści:

Łatwe do rozumienia komunikaty dotyczące błędów sprawiają, że rozwiązanie problemu i kontakt z centrum serwisowym jest proste i komfortowe, jednocześnie dla użytkownika, jak i instalatora:

  • Łatwość sprawdzenia stanu pracy urządzenia.
  • Oszczędność energii dzięki możliwości monitorowania kluczowych danych dotyczących stanu pracy i zużycia energii.
  • Korzystanie z instrukcji konserwacji przyczynia się do poprawy efektywności urządzenia i wydłużenia czasu jego używania.
  • Lepsze zrozumienie produktu dzięki możliwości nietrudnego sprawdzania stanu pracy i innych informacji.
  • Diagnozowanie problemów poprzez porównanie bieżących i poprzednich parametrów pracy urządzenia.
  • Zachowanie parametrów instalacji i zmniejszenie błędów instalacji dzięki prędkiemu sprawdzeniu stanu pracy urządzenia

AKTYWNA KONTROLA ZUŻYCIA ENERGII

Aktywna Kontrola Zużycia Energii LG dostosowuje poziom zużycia energii i skuteczność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki. Chłodzenie domu może stanowić wysoki koszt, istotnie w trakcie gorących miesięcy letnich. Wykorzystując 4-stopniowy System Kontroli Energii LG można uniknąć tych kosztów i oszczędzać energię:

Jak to działa?

skutecznOŚĆ ENERGETYCZNA - ekran zużycia energii

ekran zużycia energii opracowany przez LG monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej.

ZDROWE POWIETRZE - PLASMASTER IONIZER PLUS

Ponad 3 miliony jonów broni nas przed zapachami i krzywdzącymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające poprzez klimatyzator,także jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym. Jonizator Plasmaster Ionizer Plus obniża liczbę destrukcyjnych cząsteczek mikroskopowych dzięki wprowadzeniu w przepływające przez klimatyzator powietrze ponad 3 milionów jonów.

samoczynne oczyszczanie

Główną przyczyną pojawiania się przykrego zapachu z klimatyzatora są pleśnie i bakterie powstające w wymienniku ciepła. Bakterie te mogą się rozprzestrzeniać, gdy wymiennik ciepła pozostaje mokry. Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji. Automatyczne czyszczenie zagwarantuje nam czyste powietrze przez uniemożliwianie powstawaniu bakterii, pleśni i zapachów, które mogłyby gromadzić się w środku jednostki.


TRYBY PRACY - prędkie chłodzenie i ogrzewanie

solidne chłodzenie

Wielokierunkowy nawiew

ekstremalnA odporność - 10 letnia gwarancja na sprężarkę

LG, pewne jakości swego produktu, proponuje naszym klientom 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową klimatyzatora.

Gold Fin™

Specjalna warstwa w kolorze złota na użebrowaniu wymiennika ciepła uniemożliwia korozji, przedłużając żywotność urządzenia.

Funkcje - k omfortowy nawiew

Utrzymywanie podczas snu włączonego klimatyzatora może ograniczyć temperaturę ciała albo powodować dyskomfort, wyjątkowo wtedy, gdy wypływające powietrze wieje bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Funkcja komfortowego nawiewu powietrza dostosowuje kąt żaluzji, tak aby temu zapobiec i zapewnić najwyższy komfort snu. LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Samoczynna regulacja nachylenia żaluzji zagwarantuje rewelacyjne przypasowanie kąta nawiewu i objętości powietrza.

Niski poziom hałasu

Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB, a na dodatek jednym dotknięciem zapewniają zdrowy delikatny nawiew powietrza.

Cicha praca nocna agregatu

Funkcja cichej pracy proponuje użytkownikowi komfort perfekcyjnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu hałasu.

DELUXE - informacje technologicznE

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.