Menu

SAMSUNG AR35 (R32) KLIMATYZATOR ŚCIENNY 2,6/2,9 KW AR09TXHQSINEU/X

Cechy produktu
  • Producent SAMSUNG 
  • Rodzaj ścienny 
  • Czynnik chłodniczy R32 
Opis
SAMSUNG AR35 (R32) KLIMATYZATOR ŚCIENNY 2,6/2,9 KW AR09TXHQSINEU/X

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA: AR09TXHQSINEU
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA: AR09TXHQSIXEU

marka Samsung wyznaje prostą filozofię działania: włączać swoje umiejętności i technikę,wytwarzać najwyższej klasy produkty i usługi, tym samym przyczyniając się do rozwoju globalnej społeczności. W tym celu firma Samsung przykłada dużą wagę do swoich pracowników i technologii. Samsung wierzy, że działanie zgodnie z fundamentalnymi zasadami jest dobre dla pomyślnego prowadzenia działalności. Dlatego właśnie nasze kluczowe wartości i rygorystyczny kodeks nowoczesnania przyświecają każdej decyzji podejmowanej przez firmę. Jako lider w dziedzinie elektroniki Samsung wdraża do swojej oferty z powodzeniem rozwiązania klimatyzacyjne.

AR35 - Oszczędność energii
Oszczędzaj pieniądze każdego dnia dzięki technice cyfrowego inwertera. Inwerter utrzymuje pożądaną temperaturę bez częstego włączania i wyłączania, co pozwala zredukować wahania temperatury. Technologia wykorzystuje silne magnesy, a także Tłumik, dzięki temu jest cichsza, bardziej trwała i redukuje zużycie energii.
AR35 - Fast Cooling

błyskawicznie i skutecznie ochłodź całe pokój. W trybie Fast Cooling wentylator pracuje na największej prędkości, a następnie zwalnia. Dzięki temu chłodzi albo ogrzewa dużo szybciej aniżeli tryb zwykły i osiąga wyodrębnioną temperaturę w najkrótszym czasie. To nieprzeciętny sposób na to, by poczuć natychmiastową ulgę od upału panującego na zewnątrz.

AR35 - Filtr HD
Upewnij się, iż powietrze, którym oddychasz, zawsze jest czyste i świeże. Filtr HD efektywnie eliminuje cząsteczki kurzu, skażenia zawarte w powietrzu, a także alergeny, takie jak pyłki roślin, zarodniki pleśni lub łupież zwierzęcy. Filtr nadaje się ponadto do mycia, dzięki temu starczy opłukać go wodą, by ponownie stał się gotowy do korzystania.
AR35 - Funkcja Good Sleep
Każdej nocy możesz radować się smacznym snem! Tryb Good Sleep automatycznie kontroluje temperaturę pomieszczenia i dopasowuje ją tak, żeby zapewnić Ci idealne warunki w każdej fazie snu. Dzięki czemu możesz w pełni zastosować każdą minutę snu i budzić się każdego ranka z nowymi pokładami energii. Funkcja ta zużywa także mniej energii aniżeli zwykłe chłodzenie.
AR35 - samoczynny nadmuch dwukierunkowy
Stwórz wygodne środowisko z jednakową temperaturą w każdej części pomieszczenia. Funkcja samoczynnego nadmuchu dwukierunkowego automatycznie kontroluje kierunek strumienia powietrza, rozprowadzając je szybko i równomiernie po całym pomieszczeniu. Tryb ten pozwala na nadmuch ciepłym lub chłodnym powietrzem na obszerniejszą odległość i w każdym kierunku, by zapewnić Ci najwyższy poziom komfortu.
AR35 - DuraFin+
błogi chłód na dużo dłużej. Żebra DuraFin+ zostały tworzone z wytrzymałego na korozję materiału,bronić kondensator przed rdzą, co usprawnia zachowanie trafnej produktywności wymiennika ciepła. Ich unikatowa odporność na korozję została potwierdzona przy pomocy testu w komorze solnej (Salt Spray Test, SST) trwającego 480 godzin*.
AR35 - przegląd funkcji

Gabaryty

cechy technologiczne

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.