Menu

Grzechotka NEO 08-520 1/2 cala 255 mm + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Cechy produktu

  • Producent NEO Tools 
  • Ilość pojedyńczy 

Opis

 GRZECHOTKA 1/2" 195mm NEO TOOLS 08-520 zestaw wysokiej jakości kluczy, nasadek i innych narzędzi koniecznych w każdym warsztacie. Narzędzia NEO tworzone są w oparciu o najnowsze technologie i nowoczesne materiały.

Na zestaw NEO udzielana jest 25-letnia gwarancja. Grzechotka NEO z korpusem ze stali chromowo-wanadowej, wytwarzana zgodnie z normą DIN 3122. 72-zębowy mechanizm zapadkowy zezwala na skrupulatną pracę, wykonany jest z wyjątkowo trwałej stali chromowo-molibdenowej przedłużającej żywotność narzędzia.

funkcjonalny, dwumateriałowy uchwyt ulepsza komfort pracy. Jakość narzędzia potwierdzona atestem TÜV i 25-letnią gwarancją producenta. Grzechotka 1/2", 195 mm, korpus ze stali CrV, dwumateriałowy uchyt, mechanizm zapadkowy ze stali CrMo, 72 zęby, przełącznik kierunku obrotów, system blokowania i zwalniania nasadki, DIN3122...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.