Menu

Nasadka NEO 08-071

Cechy produktu

  • Producent NEO 
  • Ilość pojedyńczy 

Opis

praktyczna nasadka dwunastokątna długa marki NEO w wymiarze: 1/2 cala i rozmiarze 18 x 22 x 77 mm. Nasadka posiada dwanaście odpornych na naprężenia i ścieranie zębów, ściśle przylegających do śruby, nakrętki, w rozmiarze wewnętrznym: 12 mm.

Dzięki dwunastokątnym wypustkom, łatwiej jest zintegrować wzajemnie klucz z nakrętką śruby, co jest nad wyraz istotne w sytuacji ograniczonego dostępu do połączenia śrubowego. Nasadki genialnie dopasowują się do łącznika gwintowanego śruby.

wytwarzana z wspaniałej i wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, spełniającej normy DIN 3124. Każdy etap produkcji urządzenia jest ściśle kontrolowany, dzięki temu nasadka ma 25 letnią gwarancją producenta, potwierdzoną atestem TUV Rheinland M+T.

Nasadka dedykowana dla profesjonalistów zajmujących się budową hal, warsztatów samochodowych, rolników, prowadzących działalność konserwatorską wszelkich urządzeń i , a także dla tzw. „złotej rączki" i domowych majsterkowiczów.

towar znamionuje wysoka jakość i idealna precyzja wykonania, dzięki temu prace związane z użyciem nasadki są łatwe i przyjemne....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.