Menu

Bosch GDS 18 V LI HT

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Napięcie zasilania 18 V

Opis

Klucz udarowy marki Bosch, jest jednym z najlżejszych kluczy udarowych High Torque, jego masa wynosi zaledwie 3 kg. Szczególnie wytrzymała konstrukcja urządzenia, dzięki metalowej obudowie i metalowym elementom przekładni, co zagwarantuje długą żywotność i niezawodność urządzenia.

Regulacja szybkości zezwala na wykorzystanie klucza do prac wymagających ograniczenia prędkości pracy, obroty prawo/lewo oraz możliwość dostosowywania momentu obrotowego pozwala przypasować właściwości klucza do typu wkręcanych śrub i dokręcanych nakrętek.

ergonomiczna i miękka rękojeść Softgrip dla większego komfortu pracy. Zasilanie wysokowydajnymi akumulatorami z obudową COOLPACK, która skutecznie odprowadza ciepło, dzięki temu akumulatory są dłużej żywotne (choćby o 100%), aniżeli akumulatory bez tej technice....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.