Menu

2x Grey Out odsiwiacz do włosów 125ml

Cechy produktu
  • Producent Ovimex 
  • Pojemność 125 ml
Opis
GREY OUT

Nowy z koenzymem Q10


Grey Out jest specjalnie przygotowanym produktem przywracającym siwym włosom ich naturalny odcień w przeciągu kilku tygodni. Przeznaczony dla wszelkich rodzajów włosów.

Nowa formuła płynu pozwala pozbyć się łupieżu oraz zmniejsza przetłuszczanie się włosów, pozostawiając je lśniące i miękkie.

Grey Out nie jest farbą do włosów lecz produktem enzymatycznym, który wpływa na utlenioną melaninę i stopniowo przywraca naturalny odcień włosów.


Oferta dotyczy 2 butelek odsiwiacza Grey Out


Sposób zastosowania:

Nanieść niewielką ilość płynu na such albo niezbyt mokre włosy i wmasować jak odżywkę do włosów. Po aplikacji zaleca się wysuszenie suszarką. Nadmiar płyn należy usunąć z czoła i linii włosów, stosując ciepłą wodę z mydłem. W początkowej fazie najlepiej jest stosować GRAY OUT codziennie rano lub trzy razy w tygodniu. Włosy należy umyć 6-12 godzin po aplikacji albo wieczorem przed pójściem spać. Pierwsze efekty będą zauważalne już po pierwszym tygodniu. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu starczy stosować raz w tygodniu.

artykuł przeznaczony do wykorzystania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie nanosić na brwi i wąsy. Po aplikacji należy precyzyjnie umyć ręce. W razie pojawienia się podrażnienia skóry, przerwać użytkowanie. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w ciemnym miejscu.Skład:


aqua, propyleneglycol, sulphur, ammonium chloride, silver acetate, ubiquinone (coenzyme Q10), parfum.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.