Menu

Excellence Creme farba do włosów 7.43 Blond Miedziano-Złocisty - L'Oreal Paris

Cechy produktu
  • Producent L'oreal 
  • Kolor miedź 
  • Postać farba 
Opis

L'OREAL EXCELLENCE CREME FARBA NR 7.43 zapewnia wspaniałe pokrycie siwych włosów, a także świetnie jednorodny kolor.

Excellence Crème to krem koloryzujący, który gwarantuje znakomite pokrycie siwych włosów i intensywny, głęboki i perfekcyjnie jednolity kolor. Dzięki zawartości Pro-keratyny, kolagenu oraz ceramidu włosy są jedwabiście miękkie. Włosy farbowane, nawet finezyjne, są długotrwale bronione

Serum ochronne pielęgnuje uszkodzone partie włosów, w szczególności końcówki. Stosuje się je przed koloryzacją. Twoje włosy są bronione i przygotowane do farbowania.

Krem koloryzujący wyjątkowa Ochrona nadaje Twoim włosom aktywny i jednorodny kolor, który znakomicie pokrywa siwe włosy, nawet te najszczególniej oporne na farbowanie. Excellence Crème nie spływa z włosów.

Odżywka z kompleksem Ceramidy + Proteiny o powiększonej pojemności, dedykowana do wielokrotnego wykorzystania, odnawia ochronę Twoich włosów pomiędzy 2 kolejnymi koloryzacjami.

Aplikator-Grzebyk dodany do zwykłego aplikatora powoduje, że nakładanie artykułu staje się jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.