Menu

Excellence Creme farba do włosów 9 Bardzo jasny blond - L'Oreal Paris

Cechy produktu
  • Producent L'oreal 
  • Kolor blond 
  • Postać farba 
Opis

L'oeral Excellence Crème to krem koloryzujący, który zapewnia perfekcyjne pokrycie siwych włosów i aktywny, głęboki i nieprzeciętnie jednolity kolor. Dzięki zawartości Pro-keratyny, kolagenu i ceramidu włosy są jedwabiście miękkie. Włosy farbowane, choćby delikatne, są długotrwale chronione.

Ochronne serum do włosów pomaga zregenerować uszkodzone części włosów, w szczególności końcówki. Stosując je przed koloryzacją, masz pewność, że Twoje włosy są nadzwyczajnie bronione i gotowe do wykorzystania kremu koloryzującego. Bogaty krem koloryzujący pozwala osiągnąć głęboki i jednolity kolor, pokrywający do 100% siwych włosów, nawet tych nad wyraz wytrzymałych na farbowanie. Dzięki gęstej, pełnej konsystencji Excellence Crème nie spływa z włosów, dokładnie je koloryzując. Balsam odżywczy przeznaczony do wielokrotnego stosowania, lepszą ochronę Twoich włosów, między dwoma kolejnymi koloryzacjami. Przystępny w rozszerzonej pojemności 60 ml.

Aplikator-Grzebyk dodawany do klasycznego aplikatora zezwala na łatwiejsze i bardziej staranne nałożenie artykułu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.