Menu

Herbatint - naturalna trwała farba do włosów 1N czarny

Cechy produktu
  • Producent herbatint 
  • Kolor czerń 
  • Postać farba 
Opis

Herbatint – naturalna, ziołowa, trwała farba do włosów. 40 lat doświadczenia pozwoliło na opracowanie specyficznej receptury, dzięki której uzyskano harmonijne połączenie znikomej ilości substancji chemicznych z wydobywami roślinnymi i ziołowymi.

konsekwencją jest farba do włosów, która nie tylko łagodnie i trwale barwi twoje włosy,na dodatek odżywia je, broni i pielęgnuje.Bez amoniaku, parabenów, rezorcyny, metali ciężkich, alkoholu, SLS, glutenu.Receptura bazuje na wyciągach ziołowych i białkach, amoniak zgubny dla tkanki włosów został zastąpiony rozmarynem, chinowcem i łupiną orzecha włoskiego, by łagodnie uwalniać barwnik.

Silnie zredukowane komponenty chemiczne powodują, że Herbatint jest stosowny dla osób ze skłonnością do alergii oraz osób zwracających szczególną uwagę na bezpieczeństwo i dobrą kondycję włosów.Nie niszczy włosów, nadaje naturalny połysk i lśnienie.Herbatint trwale barwi włosy nie niszcząc ich struktury.

Efekt to naturalny, subtelny kolor,który na odżywionych włosach wygląda genialnie i powoduje zdrowy i świetlisty blask. Dzięki czemu czujesz się rewelacyjnie bez efektu jednolicie ufarbowanego hełmu. Uwaga:Efekt koloryzacji zależy od koloru wyjściowego oraz od rodzajów włosów, a na włosach cienkich i delikatnych kolor może być ciemniejszy.

Niektóre odcienie nie pokrywają w 100% siwych włosów i wymagają wymieszania z innymi farbami w odpowiednich proporcjach.1N - czarny - Naturalna czerń, bez poświaty granatowej i niebieskiej. Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.2N – brąz - W rzeczywistości wychodzi na włosach jak kolor czarny, z brązową poświatą w słońcu.

Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.3N – ciemny kasztan - W rzeczywistości wychodzi jak ciemna, gorzka czekolada. Na cienkich i delikatnych włosach może wyglądać jak kolor prawie czarny.

Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.4N – kasztan - Na grubych z natury włosach daje efekt ciemnego brązu. Natomiast na włosach cienkich i delikatnych daje efekt wyjątkowo ciemnego brązu wchodzącego w czarny.

Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.5N – jasny kasztan- Na grubych z natury włosach daje efekt średniego, naturalnego brązu, natomiast na włosach cienkich i delikatnych wygląda jak odcień czarno-brązowy.

Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.6N – ciemny blond - na ogół daje efekt na granicy ciemnego blondu i jasnego brązu. Jest optymalny dla kobiet w typie „jesieni", natomiast kobieta w typie „zimy" powinna wykorzystać 6N + 6C albo 2/3 6N + 1/3 5N.

Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.7N – blond - To wymarzony kolor dla pań, które pragną być naturalnymi średnimi blondynkami. Kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.8N – jasny blond - To odcień rozjaśniający o 2 tony od naturalnego koloru włosów.

Daje efekt średnio jasnego, naturalnego blondu. Żeby uzyskać jaśniejszy odcień blondu (przy siwych włosach) niż po zastosowaniu samego 8N, należy użyć mieszankę 8N + 9N albo 8N + 10N albo 8N + FF5.

Kolor 8N kryje siwe włosy w 100%, niezależnie od ich ilości.9N – miodowy blond - To odcień rozjaśniający o 2 tony od naturalnego koloru włosów, w kierunku koloru miodowego. Kryje do 30% siwych włosów. Jeśli jest ich więcej albo siwe włosy są niepodatne na farbowanie należy złączyć 8N + 9N, w optymalnych proporcjach.10N – platynowy blond- Jest kolorem rozjaśniającym o 2 tony od naturalnego koloru włosów w kierunku platynowego blondu.

Np. Ciemna blondynka po zastosowaniu 10N uzyskuje odcień zbliżony do 7D - złoty blond z linii Złotej. Im ciemniejszy naturalny kolor włosów, tym mniejsze rozjaśnienie można uzyskać. Kryje do 30% siwych włosów.

Jeśli jest ich więcej albo siwe włosy są odporne na farbowanie należy połączyć 8N + 10N, w odpowiednich proporcjach.szczegółyKraj producenta: Włochy...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.