Menu

Loreal Homme Cover 5` Żel do koloryzacji 3x50ml NO5

Cechy produktu
  • Producent Loreal 
  • Postać żel 
  • Pojemność 50 ml
Opis

Loreal Homme to seria kosmetyków pielęgnacyjnych przypasowana do walki z problemami skóry głowy i włosów standardowymi dla mężczyzn. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swych właściwości wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie perfekcyjnym wyborem dla panów oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu.

Kosmetyk Cover 5′ jest przeznaczony dla mężczyzn chcących zatuszować swoje siwe włosy, uzyskując świetnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest pokaźna, jednocześnie pozostaje w znakomitej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długotrwały. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny kolor włosów i tuszuje siwe włosy u panów.

SPOSÓB zastosowania:

Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego użytkowania. Koloryzacja Cover 5′ jest wykorzystywana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze towar do uzyskania jednolitego koloru, a w przypadku sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu towaru.

produkt nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania towaru to 5 minut (w przypadku koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i skrupulatnie spłukać włosy.

Tutaj dostępny odcień 5 - jasny brąz!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.