Menu

LOREAL Homme Cover 5 Żel do Koloryzacji Włosów dla Mężczyzn nr 7 Blond 3x50ml

Cechy produktu
  • Producent LOREAL 
  • Kolor blond 
  • Postać żel 
  • Pojemność 50 ml
Opis

Loreal Homme to linia kosmetyków pielęgnacyjnych przystosowana do walki z problemami skóry głowy i włosów charakterystycznymi dla mężczyzn. Produkty zawierają magnez i poliform znane ze swoich parametry wzmacniająco-regenerująco-odżywczych. Loreal Homme Cover 5′ to koloryzujący żel do włosów dla mężczyzn, który będzie doskonałym wyborem dla mężczyzn oczekujących dyskretnego i zdecydowanego efektu.

Kosmetyk Cover 5′ jest dedykowany dla mężczyzn chcących zatuszować swoje siwe włosy, uzyskując idealnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy stają się mniej widoczne a fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest widoczna, jednocześnie pozostaje w nieprzeciętnej harmonii z naturalnym odcieniem. Włosy wyglądają na odświeżone a rezultat jest długofalowy. Cover 5′ w 5 minut wzmacnia naturalny odcień włosów i tuszuje siwe włosy u panów.

SPOSÓB wykorzystania:

Należy stosować rękawice ochronne jednorazowego stosowania. Koloryzacja Cover 5′ jest wykorzystywana w proporcjach 1:1 tzn. 50ml kremu koloryzującego + 50 ml oxydantu w kremie L’Oreal Professionnel o stężeniu 6%. Należy ściśle przestrzegać zalecanych proporcji i zaleconego oxydantu. Zmieszać w aplikatorze artykuł do uzyskania jednolitego koloru, a w przypadku sporządzenia mieszanki w shakerze, należy go otworzyć natychmiast po wymieszaniu, aby zapobiec rozerwaniu shakera i wytryśnięciu produktu.

artykuł nakładać na suche, nieumyte włosy. Nie używać narzędzi metalowych. Czas trzymania artykułu to 5 minut (w przypadku koloru o numerze 2, czas trzymania wydłużamy do 10 minut), po upływie czasu działania zmalaksować i starannie spłukać włosy.

Tutaj przystępny odcień 7 - blond!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.