Menu

LOREAL Oxydant Woda Utleniona 6% Numer 1 1000ml DUŻY

Cechy produktu
  • Producent LOREAL 
  • Postać utleniacz 
  • Pojemność 1000 ml
Opis

 OPIS: L'Oreal Oksydant Creme N. 1 20 Vol. 6% woda utleniona w kremie asygnowana do wszystkich zabiegów farbowania i rozjaśniania włosów. Nie sprawia nadmiernego wysuszania włosów, poprzez co pozostają one sprężyste i nieskomplikowane w rozczesywaniu.

Dzięki zaimplementowaniu adekwatnych, nowoczesnych środków zagęszczających, artykuł ma wysoki stopień gęstości, co czyni go szczególnie produktywnym. Łączy się z farbami L’Oréal Majirel, Majirouge, Majiblond, Majimeches i Majicontrast.

właściwości: - ma kremową konsystencję - usprawnia przygotowanie mieszanki koloryzującej - chroni włosy przed osłabieniem - towar łagodny dla włosów SPOSÓB zastosowania: - Zapoznać się z ulotką dołączoną do wybranej farby - Oksydant wymieszać z farbą w proporcji wyznaczonej na opakowaniu farby - Mieszankę nałożyć na włosy - Siłę emulsji wybierz na podstawie poziomu pożądanego rozjaśnieni: - 3,75% - dla koloryzacji ton w ton - 6% - dla rozjaśnienia o 1 ton - 9% - dla rozjaśnienia o 2-3 tony - 12% - dla rozjaśnienia o 3-4 tonów...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.