Menu

LOREAL X-tenso Krem Wygładzający do Włosów Koloryzowanych lub Uwrażliwionych 250 ml

Cechy produktu
  • Producent LOREAL 
  • Postać krem 
  • Pojemność 250 ml
Opis

Loreal X-Tenso Moisturist Fine Hair Krem trwale prostujący do włosów uwrażliwionych 250mlKrem polecany wyłącznie do korzystania fachowego dedykowany dla włosów wymagających prostowania: naturalnych, szorstkich, cienkich i uwrażliwionych.

Służy do zabiegu trwałego prostowania włosów.Długorwale prostuje strukturę włosówWyraźnie zmiękcza wygładza jeNadaje jedwabisty blaskGłęboko odbudowuje kondycję włosówZawiera technologię Nutri-Cationic, której składniki aktywne wypełniają uszkodzone i wybrakowane części włosów, dzięki czemu ich struktura staje się gładka.

na dodatek wosk zmiękczający nadaje im jedwabistą miękkość oraz sprawia, że są one odżywione, zregenerowane i bardziej podatne na prostowanie.Sposób zastosowania: Umyć i osuszyć włosy. Podzielić je na 4 sekcje, po czym równomiernie nakładać krem przy pomocy pędzelka na całej ich długości pozostawiając wolny odstęp 1 cm od skóry głowy.

Aplikację przeprowadzić dwukrotnie. Pozostawić na 10 min przy włosach wrażliwych, a 15 min przy naturalnych i wytrzymałych. W międzyczasie wygładzać włosy palcami i nie stosować źródła ciepła. Na koniec precyzyjnie spłukać letnią wodą i osuszyć ręcznikiem.

Przed przeprowadzeniem zabiegu zaleca się zrobienie testu na jednym paśmie włosów.Rezultat: Odbudowane, pełne blasku, jedwabiście gładkie i miękkie włosy.towar należy stosować równocześnie z utrwalaczem X-Tenso Moisturist, żeby dopełnić efekt pielęgnacyjny i zachować bezpieczeństwo zabiegu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.