Menu

Lanfeust w Kosmosie Tom 1 - Arleston Christophe, Tarquin Didier (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328135109 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Christophe Arleston, Didier Tarquin 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pierwszy tom zbiorczego wydania kolejnej linii o słynnym bohaterze komiksowej fantasy – Lanfeuście!
Lanfeust z niezdarnego pomocnika kowala stał się najpotężniejszym człowiekiem w świecie Troy i od tej pory dysponuje nieograniczoną mocą. Razem z trollem Hebiusem dostają szansę przeżycia czegoś, o czym choćby nie śnili. Na pokładzie statku kosmicznego z odległej planety przybywa agentka i proponuje im zwiedzenie całego wszechświata. Bohaterowie wyruszają w poszukiwaniu niezwykłej przygody, a wraz z nimi – C’ixi, narzeczona Lanfeusta, i niebezpieczny Thanos. Opuszczają Troy i odkrywają, iż w odległych światach asygnowany jest im los herosów mogących decydować o przyszłości całej galaktyki. Na swej drodze spotykają straszliwe bestie z odległych zakątków kosmosu, lecz także istoty szlachetne, choć niezbyt przeurocze. Lanfeust pozna ponadto pewną tajemnicę sprzed tysiącleci
W pierwszym albumie zbiorczym Lanfeusta w Kosmosie znalazły się 4 tomy: Ich... Czworo, Wieże Meirrionu, Piaski Abraxaru i Wysysacze Światów.
Wszystkie serie rozgrywające się w świecie Troy (m.in. Trolle z Troy, Zdobywcy Troy) wymyślił słynny francuski scenarzysta Christophe Arleston. Autorem rysunków do Lanfeusta z Troy jest Didier Tarquin, twórca ilustracji także do innych opowieści o tym samym bohaterze: Lanfeust z Troy i Odyseja Lanfeusta.

ISBN: 9788328135109
Kod paskowy: 9788328135109
Autorzy: Arleston Christophe, Tarquin Didier
Tłumaczenie: Mosiewicz Maria
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 21795
liczba stron: 200
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.13.0
Format: 22.1x29.1
Głębokość (mm): 18
Waga: 1.03
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.