Menu

Feel Confident Menstrual Cup Set Orange

Cechy produktu

  • Producent satisfyer (ge) 
  • Kolor pomarańczowy 

Opis

Dwa kubki menstruacyjne silikonowe - Satisfyer Feel Confident Menstrual Cup Set komplet posiada dwa kubki menstruacyjne o konwencjonalnej wielkości, czyli 15 i 20ml. Bezproblemowo używać mogą ich nawet osoby początkujące, dopiero chcące sprawdzić, skąd ta nagła popularność kubeczków.

Bo i ukryć nie można, iż stają się one coraz ochoczoj kupowane poprzez kobiety. Powodem jest oczywiście chęć dbania o środowisko i minimalizowanie liczby odpadów – a te ze środków higieny intymnej są naprawdę spore – ale także względy finansowe.

Kubeczki menstruacyjne służyć mogą poprzez kilka lat, wedle zapewnień producentów – nawet kilkanaście. Wyraźna jest także wygoda noszenia kubeczków. Nie każda kobieta je lubi i daje się do nich przekonać, to prawda.

Jednak jednak robi to coraz więcej osób, są one coraz bardziej powszechne, kobiety się do nich przekonują. Wysokiej jakości silikon medyczny, z którego wytwarzane te kubeczki, jest przyjazny dla ciała i bezpieczny w użyciu.

Spód kubeczków stanowi pętelka, pozwalająca na łatwiejsze wyjęcie. Góra z wyraźnie grubszym rantem, należycie przylegającym i zabezpieczającym. Komplet: objętość 15ml i 20ml. Materiał: silikon klasy medycznej Możliwość czyszczenia w gotującej się wodzie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.