Menu

Kubeczki Menstruacyjne Satisfyer Feel Good Menstrual Cup Set Dark Green

Cechy produktu
  • Producent satisfyer (ge) 
  • Kolor zielony 
Opis

Dwa kubeczki menstruacyjne - Satisfyer Feel Good Menstrual Cup Set propozycja ta sprawdzi się jednocześnie u pań dopiero szukających swego pierwszego kubeczka, jak i u już znających temat i zasady użytkowania.

Banieczka stworzona jest z miękkiego silikonu klasy medycznej, przychylnego dla ciała, komfortowego w noszeniu. Górna część jest tak wyprofilowana, żeby szczelnie przylegać, zbierać krew menstruacyjną i nie pozwolić jej wypłynąć.

Dwie objętości kubeczków – 15 i 20ml – dają kobiecie możliwość wyboru adekwatnego do specyfiki procesu i obfitości miesiączkowania. Ich użycie zamiast tamponów daje wymierne oszczędności finansowe, jest bardziej przychylne dla środowiska, a nader wszystko – jest wygodne.

Kobiety cenią sobie kubeczki właśnie dla tych ich cech i dlatego coraz częściej po nie sięgają. To po prostu korzystny, świadomy wybór. Zestaw: pojemność 15ml i 20ml. Materiał: silikon klasy medycznej Możliwość czyszczenia w gotującej się wodzie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.