Menu

Konsola Nintendo Switch Lite

Cechy produktu
  • Producent Nintendo 
Opis

Poznaj Nintendo Switch Lite™ dedykowane do grania w trybie przenośnym Konsola do grania w podróży. Nintendo Switch Lite to kompaktowy, leciutki dodatek do rodziny Nintendo Switch z zastosowanymi kontrolerami.

Nintendo Switch Lite obsługuje gry na Nintendo Switch, w które można grać w trybie przenośnym. To świetna wiadomość dla osób, które niejednokrotnie grają w podróży, a także dla tych, którzy lubią grać online lub w lokalnym bezprzewodowym multiplayerze z przyjaciółmi i rodziną, a już posiadają konsolę Nintendo Switch.

Jako urządzenia przenośnego, Nintendo Switch Lite nie można podłączyć do telewizora. Możesz nosić swoje ulubione gry ze sobą Nintendo Switch Lite obsługuje wszystkie gry na Nintendo Switch, w które można grać w trybie przenośnym.

Jeśli gra wymaga zastosowania funkcji kontrolerów Joy-Con, takich jak HD rumble, IR Motion Camera i Joy-Con motion sensors, niektóre opcje nie będą przystępne podczas grania na Nintendo Switch Lite. Do korzystania z tych opcji niezbędne będą kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie).

w przypadku gier, które nie obsługują trybu mobilnego, gracze mogą bezprzewodowo podłączyć kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie) do Nintendo Switch Lite. W takim przypadku potrzebne będzie urządzenie do ładowania kontrolerów Joy-Con, takie jak Joy-Con charging grip.

Aby sprawdzić, jaki tryb gry obsługuje dana gra, przeczytaj informacje na opakowaniu lub odwiedź Nintendo eShop. Jak sprawdzić, czy gry obsługują tryb mobilny Kartridże w przypadku wydań pudełkowych, prosimy szukać symbolu trybu przenośnego z tyłu opakowania.

Gra do pobrania Na kartach produktów na Nintendo eShop, prosimy sprawdzić sekcję Supported Play Modes i poszukać symbolu trybu mobilnego. Na kartach produktów na oficjalnej stronie Nintendo UK prosimy sprawdzić zakładkę Details.

informacje o trybie gry można znaleźć w sekcji Features. Prosimy zwrócić uwagę na to, iż oficjalna strona Nintendo nie jest przystępna w twoim języku. Połącz osiem konsoli, żeby grać w multiplayerze Lokalny multiplayer Gracze mogą złączyć siły na ośmiu konsolach Nintendo Switch lub Nintendo Switch Lite, żeby grać przeciw sobie albo współpracować w grach multiplayer.

Online multiplayer Z członkostwem Nintendo Switch Online możesz zaprzyjaźnić się z graczami z całego świata, uzyskać dostęp do biblioteki tradycyjnych gier NES z dodatkowymi opcjami online, radować się luksusowymi ofertami, takimi jak TETRIS 99 i Nintendo Switch Game Vouchers, i mnóstwo więcej!

HOME Menu Główne opcje HOME Menu Z HOME Menu możesz uruchomić gry i wybrać ustawienia. Tutaj administrujesz swoje konto i przyjaciół, a także zmieniasz ustawienia systemu. Nintendo eShop Znajdź i zakup cyfrowe wersje pełnych gier i DLC.

Album W nietrudny sposób rób i zapisuj screenshoty albo widea z wybranych gier poprzez Capture Button. Potem oglądaj je, edytuj i publikuj na portalach społecznościowych ze swojego albumu. Newsy i ogłoszenia Najnowsze dane o grach przeczytasz na swym Nintendo Switch.

Specyfikacje Podstawowe informacje marka Nintendo > Konsole Nintendo Model Nintendo Switch Lite > Konsole Nintendo Switch Lite wariant przenośne > Konsole mobilne Wersja Podstawowa > Konsole – Wersja Podstawowa atrybuty fizyczne kolor Różowy Wysokość 91,1 mm Szerokość 208 mm Głębokość 13,9 mm Waga 0,3 kg parametry technologiczne Pamięć RAM 4 GB objętość 32GB > Konsole 32GB Złącza USB Czytnik kart pamięci Audio Funkcje Łączność Wi-Fi Bluetooth uzupełniające informacje Możliwość pracy w poziomie wbudowany głośnik Wyposażenie Gry w zestawie Nie liczba kontrolerów w pakiecie Brak Model Nintendo Switch Lite NSH120 popularne Nintendo Switch Lite – Konsole 32GB Nintendo Switch Lite – Konsole – Wersja Podstawowa Nintendo Switch Lite – Konsole – ilość kontrolerów w komplecie: Brak Nintendo Switch Lite – Konsole 32GB – liczba kontrolerów w pakiecie: Brak Nintendo Switch Lite – Konsole przenośne

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.