Menu

Konsola Sony PlayStation 5

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Pamięć wbudowana 8 GB

Opis

Sony PlayStation 5 Digital Odkryj najnowsze produkcje w najlepszej odsłonie. Obserwuj świetlne promienie, które upiększają grafikę i nadają jej realnego charakteru. Tocz potyczki na dużym ekranie i w rozdzielczości 4K bez utraty jakiegokolwiek szczegółu.

Daj się oczarować niezwykłej płynności gry w 120 klatkach na sekundę i to przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. PlayStation 5 Digital wspiera jeszcze technikę HDR, dlatego grając na telewizorze z HDR zyskasz możliwość podziwiania wyjątkowo ładnej grafiki o zaskakująco realistycznych kolorach.

Cyfrowa odsłona konsoli PlayStation 5 Poznaj w pełni cyfrową wersję konsoli PS5, która umożliwia pobieranie gier cyfrowych bezpośrednio ze sklepu Sony i zapisywanie ich na dysku SSD. Najnowsza konsola Sony PlayStation 5 w wersji Digital ma smukłą i lekką konstrukcję, gdyż zrezygnowano w niej z napędu DVD.

Zyskała na tym jej estetyka – urządzenie jest symetryczne w przeciwieństwie do typowej wersji PS5. Konsola umożliwia stosowanie cyfrowych wersji gier, a to właśnie gry w cyfrowej dystrybucji cieszą się aktualnie największą popularnością.

Urządzenie umożliwia uruchamianie produkcji przygotowanych na konsolę PS5, lecz też zaktualizowanych gier na PS4 i jest w pełni zintegrowane z PlayStation VR. Oszałamiająca prędkość działania Konsola PlayStation 5 Digital proponuje zawrotną prędkość dysku SSD ze zintegrowanym systemem We/Wy, który powoduje,informacje są wczytywane jeszcze szybciej, a gry działają płynniej niż kiedykolwiek.

Możesz liczyć na płynność 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz, a wszystko to bez utraty szczegółów i jakości grafiki. Urządzenie zostało wyposażone w wyjątkowo efektywne podzespoły, które otwierają zupełnie nowe możliwości.

rewelacyjna grafika dzięki obsłudze najnowszych technice Konsola PlayStation 5 Digital została wyposażona w wydajne podzespoły i obsługę najnowszych technologii, dzięki czemu gra na niej dostarczy doskonałych wrażeń.

Urządzenie umożliwia rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a nawet dysponuje wyjściem 8K, dzięki czemu będzie mogło współpracować także z pokaźniejszymi i bardziej szczegółowymi wyświetlaczami. Zaopatrzono je ponadto w obsługę technologii RayTracingu – śledzenia promieni świetlnych w grach, dzięki czemu grafika staje się jeszcze bardziej rzeczywista i niesamowita.

Nie zapomniano ponadto o obsłudze technologii HDR – podłączając PS5 do telewizora z HDR można liczyć na jeszcze lepsze wrażenia wizualne w trakcie gier. Realistyczny dźwięk 3D podczas gry widoczny jest nie tylko wysokiej klasy obraz,też rewelacyjne wrażenia dźwiękowe.

Poczuj, jak dźwięk otacza Cię z każdej strony, dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech, który zaimplementowano w PlayStation 5 Digital. Wielokierunkowy dźwięk wciąga gracza w samo centrum wydarzeń i nadaje rozgrywce jeszcze bardziej ekscytujący charakter.

Usłysz każdy odgłos skrupulatnie tam, gdzie zaplanowali to twórcy gry – za plecami, wokół siebie albo daleko w tle. To osiągalne z konsolą PS5. Pytanie technologiczne do producenta Błąd w opisie? Zgłoś! Specyfikacja technologiczna artykuł marka Sony Kod producenta Playstation 5 Digital FIZYCZNE Wysokość [mm] 390 Szerokość [mm] 92 Głębokość [mm] 260 Waga [kg] 3.9 dane PODSTAWOWE wariant konsoli 5 Digital kolor Biały technologicznE Procesor AMD Zen 2 Taktowanie[GHz] 3.5 GHz Układ graficzny AMD Radeon Navi RDNA TFLOPS 10.28 Pamięć RAM 16 GB Dysk twardy 825 GB wariant odtwarzanych płyt Nie dotyczy Podłączenie do internetu Bezprzewodowo Przewodowo KONTROLER Kontroler DualSense liczba kontrolerów w komplecie 1 ZŁĄCZA ilość USB 2 Wyjście wideo HDMI Podłączenie do telewizora kabel HDMI zastosowane technologie Ethernet HDMI USB Wi-Fi

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.