Menu

Konwerter Commlite CM-EF-EOS R / Canon EF - Canon RF

Cechy produktu
  • Producent Commlite 
Opis

Wykorzystaj swoje obiektywy


Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOS R jest wyśmienitym rozwiązaniem dla fotografów, którzy korzystają z różnorodnych mocowań systemowych. Zezwala na użytkownikom korpusów Canon z mocowaniem RF na korzystanie z obiektywów Canon z bagnetem Canon EF / EF-S. Commlite CM-EF-EOS R nowoczesny układ elektroniczny pozwalający na dwustronną komunikację aparatu z obiektywem.


szybki i intuicyjny montaż


Adapter montowany jest na bagnecie korpusu aparatu w identyczny sposób, w jaki montuje się obiektywy. Następnie w bagnet adaptera należy wpiąć obiektyw. Cały proces jest szybki i instynktowny.


dane EXIF


Układ elektroniczny zastosowany w adapter Commlite zezwala na przekazywanie informacji EXIF z obiektywu. Dzięki czemu Twoje pliki zaopatrzone będą w cenne dane dotyczące pozycji i użytego sprzętu.


Wsparcie systemu AF


Pełne wsparcie systemu autofokusa umożliwi Ci uzyskanie znakomicie ostrych zdjęć w ułamku sekundy. Pozłacane styki urządzenia nieprzeciętny kontakt, a co za tym idzie krótsze czasy reakcji i szybszą pracę.


Pełna kontrola


Układ elektroniczny CM-EF-EOS R pozwoli Ci sterować ustawieniami przysłony zamontowanego na nim obiektywu. Możesz także bez problemu pracować w trybach automatycznych, w których aparat sam dobiera wartości przysłony, czasu ekspozycji i czułości ISO matrycy. W zależności od wybranego trybu pracy aparat może dobierać samoczynnie przysłonę lub możesz kontrolować ją samodzielnie z poziomu przycisków, menu aparatu bądź pierścieni obiektywu.


za każdym razem ostre zdjęcia


Adapter Commlite przystosowany został do obsługi i współpracy z obiektywami wyposażonymi w stabilizację obrazu. Funkcja ta zapewni Ci dodatkowy komfort w trakcie pracy w złych warunkach oświetleniowych, fotografowania w ruchu albo filmowania.


Jakość i precyzja


Adapter wyprodukowany jest istotnie starannie, z wytrzymałego aluminium, a także najwyższej jakości tworzyw nienaturalnych. Zwarta budowa oraz demontowalna stopka umożliwia montaż obiektywów o szerokim tubusie. Satynowe wykończenie wnętrza minimalizuje ryzyko powstawania odblasków i blików, a mocowanie statywowe kobiece 1/4” zezwala na montaż na statywie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.