Menu

Samyang AF 24mm f/2.8 FE (Sony)

Cechy produktu
  • Producent Samyang 
Opis
Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E to jasny obiektyw szerokokątny o uniwersalnej ogniskowej 24 mm. Oferuje bardzo prawidłową rozdzielczość i plastykę obrazu a wysoka jasność f/2.8 umożliwia fotografowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wersja z mocowaniem Sony E (do aparatów bezlusterkowych Sony).

znaczny kąt fotografowania


Ogniskowa 24 mm i kąt widzenia 82.1˚ otwierają przed fotografującym całkiem świeże możliwości. Obiektyw Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E perfekcyjnie spełni oczekiwania w wielu rodzajach fotografii: od fotografii krajobrazu i architektury, po ujęcia reporterskie. Znikoma odległość zdjęciowa wynosi zaledwie 24 cm, co zapewnia pełną kontrolę nad kadrem i umożliwia tworzenie dynamicznych obrazów z błyskotliwie zaznaczonym pierwszym planem.


prędki, celny oraz cichy tryb AF


System automatycznego ostrzenia opracowany przez producenta Samyang gwarantuje szybki, celny i cichy tryb Auto Focus.

znakomita jakość optyki


W konstrukcji optycznej wykorzystano 7 soczewek, ułożonych w 7 grupach, w tym 3 komponenty asferyczne i 2 soczewki ze szkła HR. Progresywna konstrukcja zapewnia wysoką rozdzielczość i ostrość obrazu, dodatkowo na brzegach kadru, zminimalizowano także astygmatyzm i aberrację chromatyczną, które negatywnie wpływają na jakość obrazu. Dzięki połączeniu 7 listkowej przysłony i wielkiego otworu względnego obiektyw zapewnia miłą plastykę obrazu i naturalne oddanie komponentów znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.


perfekcyjny kontrast - powłoki Ultra multi-coating (UMC)


Specjalne, wielowarstwowe powłoki układów optycznych transparentnie ostry obraz, redukując bliki i flary, nawet gdy źródło światła znajduje się w kadrze.

Kompaktowy i lekki


Kolejną zaletą Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E są niewiele znaczące rozmiary i niska waga, która wynosi zaledwie 120 g. Dzięki czemu obiektyw może stać się wymarzonym towarzyszem na długie fotograficzne wyprawy. Jak przystało na poważną konstrukcję, Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E posiada metalowe mocowanie bagnetu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.