Menu

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD (Sony)

Cechy produktu
  • Producent Tamron 
Opis
28-75mm F/2.8 Di III RXD Poszukaj nowych możliwości Ostre ujęcie na miękko rozmytym tle - prawdziwe życie uchwycone w kadrze. Tamron 28-75 mm F/2.8 Di III RXD (model A036) to charakterystyczny jasny obiektyw zmiennoogniskowy opracowany dla aparatów bezlusterkowych z wymiennymi obiektywami. Obiektyw zapewnia wysoką jakość zdjęć, w tym atrakcyjne rozmycie tła (efekt bokeh). Specjalnie dobrane soczewki - w tym soczewka XLD - pozwalają uniknąć błędów odwzorowania i zapewniają wysoką rozdzielczość w całym zakresie ogniskowych. Wyposażenie i funkcje nieprzeciętny do aparatów bezlusterkowych z wymiennymi obiektywami 28-75 mm F/2.8 jest obiektywem bardzo lekkim i kompaktowym - przy długości 117,8 mm waży tylko 550 g. Gwarantuje wysoką rozdzielczość dla całego ujęcia - gwarantuje to doskonałą jakość fotografii. Układ optyczny obiektywu jest dopasowany do aparatów o wysokiej rozdzielczości - także przy wysokim natężeniu światła. Plastyczne rozmycie obrazu sprawia, że obiektyw 28-75 mm F /2.8 sprawdza się w każdych okolicznościach - poczynając od portretów, przez fotografię krajobrazu, a na fotografii ulicznej kończąc.
Zbliż się z szerokokątnym obiektywem na 19 cm od fotografowanego obiektu. Nowy obiektyw 28-75 mm F /2.8 pozwala skrócić minimalną odległość ostrzenia. W obiektywach szerokokątnych jest ona mniejsza niż w teleobiektywach - otwiera to przed fotografem nowe możliwości. Przy ogniskowej 28 mm można skrócić minimalną odległość ostrzenia aż do 19 cm, co umożliwia wykonanie fascynujących ujęć wybranego obiektu w skali 1:2,9 na tle szerokiej perspektywy. Przy odległości od wybranego obiektu wynoszącej tylko 5,7 mm od przedniej soczewki otrzymamy fascynujące ujęcia na tle szerokiej perspektywy. Przy ogniskowej 75 mm można skrócić minimalną odległość ostrzenia do 39 cm (skala odwzorowania 1:4), co zezwala na wykonanie bliskich ujęć z pięknie rozmytym tłem.
Ogniskowa: 28 mm; ekspozycja: 30 s, przysłona F/22, ISO 100 (Przykładowe zdjęcie - zniekształcenie obrazu uzyskane za pomocą obiektywu szerokokątnego) stanowczo precyzyjny i wyjątkowo cichy autofokus System automatycznego ostrzenia oparty jest na silniku krokowym RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) z elementem napędowym, który skrupulatnie ustawia kąt obrotu. Czujnik określa w sposób ciągły potrzebne ustawienie obiektywu, co umożliwia prędkie i skrupulatne ostrzenie - dzięki czemu można dokonywać nagrań wideo obiektów w ruchu bez utraty ostrości. System samoczynnego ostrzenia pracuje przy tym tak cicho, iż na nagraniu video praktycznie nie są rejestrowane żadne odgłosy jego pracy.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.