Menu

Korkociąg Parrot Proust

Cechy produktu

  • Producent A di Alessi 

Opis

Na Parrot Sommelier korkociąg pozostał zaprojektowany przez poprzez zawodowych projektantów Alessandro mendini i Anna lisa marghera XVII dla włoskiego producenta Alessi zaprojektowana. W stanie zamkniętym sprawia, iż jego zabawne papuga kształt będzie przyciągać uwagę. Lecz ten korkociąg nie tylko wygląda pięknie, lecz jest też niezwykle praktyczna.
Was eigentlich ein całkiem normalnym na co dzień, dzięki któremu zostanie uruchamia Parrot Sommelier korkociąg producenta Alessi za każdym razem ponownie ją jednym z kunsztownymi przeżyciem. Ze względu na specjalny wzornictwo tego korkenziehers i pełnia wygląd powoduje, że wyjmowanie przebiciu więcej zabawy. Użyteczny zarys stołu akcesoriów sprawia, iż obsługa i starczy i jest korkenziehen wypada naprawdę łatwe. W trakcie obracania pracuje się na wysokiej jakości spirala luźno – łatwe w korek do środka. Dzięki czemu, że stanowi perfekcyjne dostosowanie jest wyciągnąć korka jednakowo wystarczy. I oczywiście ten ergonomiczny przedmiot nadaje się nie tylko do użytku domowego. Można ją też świetnie nadaje się do piknik do parku lub na plażę, korzystając z wziąć ze sobą.
Na Parrot Sommelier korkociąg jest dostępna w rozmaitych kolorach i dostępne w jednym handdekorierten sonderedition. Elementy wyprodukowane z odlewu aluminium z tego dekoratywnymi modelu są polerowane. Na korkociąg ma długość 3 cm, ma szerokość 2,5 cm i wysokość 13 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.