Menu

Greenworks G40LM35 Darmowa wysyłka

Cechy produktu
  • Producent GreenWorks 
Opis

Kosiarka G40LM35 marki Greenworks, zasilana akumulatorem 40 V, łączy w sobie funkcje mulczowania i zbierania trawy. Jest najsmuklejszym z naszych modeli i perfekcyjnie radzi sobie choćby w wąskich miejscach.

Szerokość koszenia wynosi 35 cm. Urządzenie zaopatrzono w kosz o obszerności 40 litrów oraz wielostopniową regulację wysokości koszenia w zakresie od 20 mm do 70 mm. Z kompletnie naładowanym akumulatorem jednorazowo można skosić trawę na obszarze do 500 m².

Prosimy posiadać na uwadze, że kosiarka do trawy G40LM35 wymaga ponadto zakupienia 1 akumulatora 40 V - 2 Ah/4 Ah i ładowarki uniwersalnej 40 V, które nie są dołączone! Do wszelkich narzędzi firmy Greenworks, zasilanych akumulatorem o tym samym napięciu, można zastosować tę samą baterię, a więc niezbędny jest Ci tylko jeden akumulator 40 V!

Z dwoma akumulatorami możesz pracować dłużej, gdyż podczas korzystania z jednego, drugi może się ładować. Wyjątkowo wygodne!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.