Menu

Greenworks G40LM41

Cechy produktu
  • Producent GreenWorks 
Opis

Zasilana akumulatorem kosiarka G40LM41 producenta Greenworks łączy funkcje mulczowania i zbierania trawy w jednym konkretnym i bezusterkowym urządzeniu, które pomoże zadbać o trawnik. Jej szerokość koszenia wynosi 41 cm, a pojemność kosza 50 litrów.

ma regulację wysokości koszenia od 25 mm do 80 mm. Przy całkowicie naładowanym akumulatorze można jednorazowo skosić trawę na obszarze do 600 m². Prosimy mieć na uwadze, iż kosiarka do trawy G40LM41 wymaga na dodatek zakupienia 1 akumulatora 40 V - 2 Ah /4 Ah i ładowarki uniwersalnej 40 V, które nie są dołączone w pakiecie!

Wszystkie narzędzia akumulatorowe firmy Greenworks korzystają z baterii o takim samym zakresie napięcia, więc do zasilenia wszystkich Twoich narzędzi konieczny Ci będzie tylko jeden akumulator 40 V! Z dwoma akumulatorami możesz pracować dłużej, gdyż w trakcie korzystania z jednego, drugi może się ładować.

bardzo wygodne!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.