Menu

Karcher 1.444-421.0

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Dzięki niskiej wadze i nieszablonowej zwrotności, zasilana bateryjnie kosiarka LMO 18-36 Battery Set pozwala kosić bez wysiłku- choćby na trawnikach o skomplikowanym profilu. Jej ostry stalowy nóż zapewnia schludnie przystrzyżony trawnik bez nierówności i poszarpanych krawędzi.

Dzięki systemowi koszenia 2 w 1 trawa może być zbierana do kosza albo rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz - w tym celu należy użyć dołączony klin mulczujący. Wysokość koszenia może być dostosowywana na czterech poziomach.

Urządzenie genialnie radzi sobie z dokładnym koszeniem wzdłuż krawędzi, ścian, i ogrodzeń – gwarantują to boczne grzebienie kierujące trawę do obszaru koszenia. Niezwykle użytecznym rozwiązaniem jest dodatkowo użycie wskaźnika napełnienia kosza na trawę, który sygnalizuje kiedy należy go opróżnić.

komfortowy uchwyt gąbkowy i zaimplementowane włączniki po obu stronach rękojeści powodują, iż obsługa urządzenia jest wyjątkowo łatwa i wygodna. Uchwyt prowadzący o regulowanej wysokości pozwala na dodatkowo wybór stosownej pozycji roboczej dopasowanej do wzrostu użytkownika.

budowa urządzenia jest składana co pozwala oszczędzać miejsce w trakcie przechowywania. Kosiarka ma klucz bezpieczeństwa stanowiący dodatkowe zabezpieczenie przed nieumyślnym uruchomieniem, np.

poprzez dzieci.W komplecie z urządzeniem bateria 18V, 5 Ah z szybką ładowarką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.