Menu

Karcher LMO 18-33

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Szerokość koszenia 33 cm

Opis

Wyjątkowo lekka, zwrotna i komfortowa. Zasilana 18-woltowym akumulatorem kosiarka LMO 18-33 Battery powoduje, że koszenie trawnika staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek – nawet na trawnikach o skomplikowanym profilu.

System koszenia 2 w 1 daje użytkownikowi wybór: zbierania skoszonej trawy do pojemnika albo rozrzucenia jej na trawniku jako nawóz (dzięki funkcji mulczowania). Kosiarka akumulatorowa równo przycina trawę, bez jej strzępienia.

komfortowy uchwyt, a także włączniki po obu stronach powodują, iż prowadzenie kosiarki jest łatwe, a koszenie staje się przyjemnością. Wskaźnik napełnienia prezentuje, kiedy kosz kosiarki jest pełny i należy go opróżnić.

dopełniające mocne strony: zabezpieczenie przed niepożądanym uruchomieniem np. Przez dzieci, uchwyt prowadzący z regulacją wysokości (pozwala na ustawienie wygodnej pozycji prowadzenia kosiarki). Uchwyt prowadzący można złożyć i dzięki temu ograniczyć miejsce zajmowane poprzez kosiarkę.

Grzebienie do trawy podnoszą trawę rosnącą tuż przy krawędziach i precyzyjne koszenie. Parametry I atuty Lekka i zwrotna Niska masa proste prowadzenie choćby po nierównym terenie. Zwrotność: wyjątkowo nieskomplikowane prowadzenie, choćby wokół przeszkód w ogrodzie.

Kosi do samej krawędzi trawnika Grzebienie do trawy automatycznie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach. System koszenia 2 w 1 w trakcie pracy skoszona trawa jest produktywnie zbierana do kosza. Funkcja mulczowania: skoszona trawa jest rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz.

Ostry stalowy nóż zapewnia czyste cięcie bez postrzępionej trawy. Centralna regulacja wysokości koszenia Wysokość koszenia może być dostosowywana centralnie do jednego z czterech ustawień Wskaźnik napełnienia Wskaźnik napełnienia kosza sygnalizuje o potrzebie opróżnienia użyteczna obsługa Uchwyt prowadzący może być regulowany do indywidualnej wysokości użytkownika – pozwala na to zachowanie stosownej pozycji podczas pracy Uchwyt piankowy zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy Włączniki po obu stronach upraszczają obsługę zaimplementowany uchwyt do przenoszenia zaimplementowany uchwyt do przenoszenia nieskomplikowany transport kompozycja oszczędzająca miejsce Składany uchwyt prowadzący pozwala oszczędzać przestrzeń przy przechowywaniu włókienniczy kosz może zostać złożony do niezwykle drobnych wymiarów i zajmować mało miejsca przy przechowywaniu na urządzeniu Klucz bezpieczeństwa Ochrona dzieci: zabezpieczenia zapobiegają przypadkowemu uruchomieniu kosiarki Platforma bateryjna Kärcher Battery Power 18 V technologia prezentująca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostały czas pracy, pozostały czas ładowania, objętość baterii Wytrzymałe i mocne dzięki ogniwom litowo-jonowym Wymienna bateria może być wykorzystywana w innych urządzeniach Kärcher korzystających z platformy bateryjnej Battery Power 18 V Wyposażenie zestaw do mulczowania Ostrze Kosz na skoszona trawę zastosowany uchwyt do przenoszenia Wskaźnik napełnienia Dla właściwej konfiguracji urządzenia, niezbędne jest doposażenia go w akumulator oraz ładowarkę.

Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.