Menu

Karcher LMO 36-40

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Szerokość koszenia 46 cm

Opis

potężna bateryjna kosiarka LMO 36-40 Battery sprawia, że każde koszenie staje się nietrudne. Dzięki wielkiej szerokości koszenia i pojemnemu koszowi pozwala pracować szybciej bez częstych przerw. System koszenia 2 w 1 pozwala na zbieranie pokosu do pojemnika albo rozprowadzanie go po trawniku jako naturalnego nawozu, wykorzystując wtyczkę do mulczowania.

Ostry stalowy nóż zagwarantuje schludnie przystrzyżony trawnik bez nierówności. Wysokość koszenia może byćregulowana na pięciu stopniach. Uchwyt prowadzący można łatwo zablokować a kąt zintegrować do użytkownika zapewniając odpowiednią pozycję roboczą.

uzupełniające atrybuty: składana budowa pozwalająca oszczędzać miejsce przy przechowywaniu, wygodny uchwyt gąbkowy oraz włączniki po obu stronach zwiększające wygodę obsługi, wskaźnik napełnienia kosza, klucz bezpieczeństwa broniący przed nieumyślnym uruchomieniem przez dzieci i grzebienie namierzające choćby trawę rosnącą na obrzeżach co zagwarantuje staranne koszenie.

atrybuty I zalety Kosi do samej krawędzi trawnika Grzebienie do trawy automatycznie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach. System koszenia 2 w 1 podczas pracy skoszona trawa jest skutecznie zbierana do kosza.

Funkcja mulczowania: skoszona trawa jest rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz. Ostry stalowy nóż zagwarantuje czyste cięcie bez postrzępionej trawy. Centralna regulacja wysokości koszenia Wysokość koszenia może być dostosowywana centralnie do jednego z pięciu ustawień Centralna regulacja wysokości koszenia Wysokość koszenia może być dostosowywana centralnie do jednego z pięciu ustawień spory kosz spora pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie, zezwalając na pracę bez przerywania konfekcyjny kosz może zostać złożony do nad wyraz niewiele znaczących rozmiarów i zajmować niedużo miejsca przy przechowywaniu na urządzeniu Wskaźnik napełnienia Wskaźnik napełnienia kosza informuje o potrzebie opróżnieni Składany uchwyt prowadzący poręczna konstrukcja uchwytu zagwarantuje oszczędność miejsca przy przechowywaniu użyteczna obsługa Szybkozłącze do nieskomplikowanego mocowania.

Regulacja kąta zapewnia pionową pozycję pracy Uchwyt piankowy jest bezpieczny i komfortowy w czasie pracy. Włączniki po obu stronach komfortową obsługę Włączniki po obu stronach upraszczają obsługę.

Klucz bezpieczeństwa Ochrona dzieci: zabezpieczenia uniemożliwiają przypadkowemu uruchomieniu kosiarki Platforma bateryjna Kärcher Battery Power 36 V technologia prezentująca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostały czas pracy, pozostały czas ładowania, objętość baterii Wytrzymałe i konkretne dzięki ogniwom litowo-jonowym Wymienna bateria może być stosowana w innych urządzeniach Kärcher korzystających z platformy bateryjnej Battery Power 36 V Wyposażenie komplet do mulczowania Ostrze Kosz na skoszona trawę wbudowany uchwyt do przenoszenia Wskaźnik napełnienia Dla właściwej konfiguracji urządzenia, niezbędne jest doposażenia go w akumulator oraz ładowarkę.

Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.