Menu

Karcher LMO 36-46

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Szerokość koszenia 46 cm

Opis

Zasilana bateryjnie kosiarka LMO 36-46 Battery jest wyjątkowo konkretnym urządzeniem. Dzięki dołączanemu napędowi na tylne koło Push Assist, bez wysiłku radzi sobie z wzniesieniami w ogrodzie. Dzięki obszernej szerokości roboczej oraz pojemnemu koszowi pozwala pracować szybciej, a także ograniczyć przerwy.

Grzebienie wyłapują trawę przy obrzeżach. Dzięki systemowi koszenia 2 w 1 pokos może być zbierany do pojemnika albo rozprowadzany po trawniku jako naturalny nawóz dzięki wtyczce do mulczowania. Wysokość koszenia może być regulowana na pięciu stopniach.

Uchwyt prowadzący można z łatwością zablokować a regulacja kąta pozwala dopasować go do wzrostu użytkownika. Ponadto składana konstrukcja pozwala oszczędzać miejsce przy przechowywaniu. Komfortowy uchwyt gąbkowy i włączniki po obu stronach powiększają wygodę obsługi.

Wskaźnik napełnienia kosza jest też niezwykle użyteczny: informuje kiedy należy opróżnić pojemnik. Klucz bezpieczeństwa chroni przed nieumyślnym uruchomieniem urządzenia przez dzieci. Cechy I zalety Napęd na tylne koło Push Assist Dodatkowy napęd za dotknięciem przycisku – bez wysiłkowe koszenie choćby na wzniesieniach.

System koszenia 2 w 1 Skoszona w trakcie pracy trawa jest sprawnie zbierana w pojemniku Funkcja mulczowania: Przy zastosowaniu wtyczki do mulczowania rozrzucamy skoszoną trawę na trawniku jako naturalny nawóz.

Ostry stalowy nóż gwarantuje czyste cięcie bez postrzępionej trawy. Kosi do samej krawędzi trawnika Grzebienie do trawy automatycznie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach. Centralna regulacja wysokości koszenia Wysokość koszenia może być dostosowywana centralnie do jednego z pięciu ustawień obszerny kosz znaczna pojemność zezwala na rzadsze opróżnianie, pozwalając na pracę bez przerywania włókienniczy kosz może zostać złożony do nad wyraz niewiele znaczących rozmiarów i zajmować niewiele miejsca przy przechowywaniu na urządzeniu Wskaźnik napełnienia Wskaźnik napełnienia kosza informuje o potrzebie opróżnieni Składany uchwyt prowadzący funkcjonalna budowa uchwytu gwarantuje oszczędność miejsca przy przechowywaniu użyteczna obsługa Szybkozłącze do nietrudnego mocowania.

Regulacja kąta zapewnia pionową pozycję pracy Uchwyt piankowy jest bezpieczny i wygodny w czasie pracy. Włączniki po obu stronach komfortową obsługę Klucz bezpieczeństwa Ochrona dzieci: zabezpieczenia zapobiegają przypadkowemu uruchomieniu kosiarki Platforma bateryjna Kärcher Battery Power 36 V technika przedstawiająca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostały czas pracy, pozostały czas ładowania, pojemność baterii Wytrzymałe i potężne dzięki ogniwom litowo-jonowym Wymienna bateria może być użytkowana w innych urządzeniach Kärcher korzystających z platformy bateryjnej Battery Power 36 V Wyposażenie Wtyczka do mulczowania Ostrze Kosz na trawę Napęd na tylne koło zaimplementowany uchwyt do przenoszenia Wskaźnik napełnienia Dla właściwej konfiguracji urządzenia, niezbędne jest doposażenia go w akumulator, a także ładowarkę.

Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.