Menu

Verto 52G575

Cechy produktu
  • Producent Verto 
  • Moc 1.8 kW
Opis

Kosiarka elektryczna VERTO z efektywnym silnikiem elektrycznym o mocy 1800W, umożliwia koszenie o szerokości 420 mm. Posiada centralną 6-stopniową regulację wysokości koszenia 20/30/40/50/60/70 m i potężny, wykonany z tworzywa sztucznego kosz na trawę o obszerności 40 l.

użyteczna rękojeść z włącznikiem na całej długości podnosi komfort wykorzystywania. Dodatkowo włącznik posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Uchwyt na kabel umożliwia swobodne operowanie urządzeniem.

Specjalnie wyprofilowana nakładka kosza zapewnia optymalne zbieranie skoszonej trawy, a pokaźne tylne koła łatwe manewrowanie. Możliwość komfortowego transportu za pomocą uchwytu umiejscowionego na obudowie.

sporym atutem kosiarki jest nowoczesny wygląd. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa gwarantuje certyfikat CE....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.