Menu

Hecht 5406

Cechy produktu

  • Producent Hecht 
  • Szerokość koszenia 40 cm
  • Pojemność kosza 40 l
  • Napęd nie 
  • Powierzchnia trawnika 700 m2

Opis

Kompaktowa kosiarka spalinowa do znikomych ogrodów, w niedoścignionej cenie. Kosiarka ma obudowę wytworzoną z wysokiej jakości plastiku. Dzięki progresywnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem zagwarantuje perfekcyjne rezultaty przy koszeniu trawy. Znaczny 40-litrowy kosz zaopatrzony w długi uchwyt, dzięki czemu można prosto opróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 40 cm, co oznacza, iż spokojnie odszuka wykorzystanie w każdym ogrodzie choćby o niedużych wymiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 3,5 KM (objętość 99 cm³), który bezusterkowo dostarcza wystarczającej mocy. Dla ułatwienia przy uruchamianiu zimnego silnika jest wyekwipowana w primer (pompkę paliwa, dzięki której paliwo szybciej dostaje się do gaźnika). Cała kosiarka jest zaprojektowana, aby zapewnić najbardziej wygodne korzystanie wraz z wspaniałymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jej używanie jest komfortowe i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny powiększony wysiłek. Regulacja wysokości koszenia wynosi od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można łatwo złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest wygodna i odpowiednia równocześnie dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.