Menu

Zestaw do wzrostu brody – Roller, Doping i Beardroids Zestaw do wzrostu brody – Roller, Doping i Beardroids

Cechy produktu

 • Producent Angry Beards 
 • Rodzaj zestaw 

Opis

Udekoruj swoją twarz piękną brodą. Pamiętaj jednak, iż nie jest to nietrudne zadanie i każdego brodacza czeka droga długa i wyboista. Najkorzystniejszą realną wyprawką na rynku, jaką brodacz może zabrać ze sobą w tę długą drogę jest – Beard Roller, Beard Doping i Beardroids.

 • NAJWAŻNIEJSZE parametry
  • Maksymalizacja potencjału wzrostu
  • Piekielnie prawidłowy dopływ krwi do mieszków włosowych
  • Kompletne odmłodzenie i uzdrowienie skóry
  • powiększenie poziomu wchłaniania
  • pakiet dostarczony w wytwornym pojemniku
 • ZAWARTOŚĆ

  Wszystko to, co najbardziej przyda się do pielęgnacji zarostu, zamknęliśmy w tej metalowej kasetce. Nawijamy o tym na krągło i bez ustanku: jeśli oczekujesz posiadać po miesiącu nieprzeciętnie wyhodowaną brodę - po prostu się rozczarujesz. Takie cuda się nie zdarzają, a jeśli ktoś sądzi inaczej, to uważaj na niego – to straszny bajkopisarz! Bój o spektakularny zarost to nie żaden blitzkrieg, tylko cierpliwa i wojna pozycyjna.

  Opakowanie: Beard Doping 2x30 ml – dawkowanie patrz produkt Beard Doping. Beard Roller + Tool Cleaner – patrz artykuł Beard Roller. Beardroids – patrze artykuł Beardroids. Całość w ekskluzywnym blaszanym budełku. Skład odnajdziesz na poszczególnych produktach.

 • wykorzystywanie

  Beardsroids zapodawaj raz dziennie, po posiłku. Jest to faktycznie towar, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni, natomiast musisz pamiętać: nic nie zastąpi porządnej, różnej diety i nasz produkt nie jest jej zamiennikiem. To suplement diety, który pomaga dodatkowo pobierać adekwatne elementy, wzmacniające brodę i włosy.

  Przed wałkowaniem przemyj skórę i wyczyść brodę. Higiena generalnie jest ważna, więc postaraj się o niej nie zapomnieć – bo będą kłopoty! Opłucz i oczyść wałek, spryskaj go Tool Cleanerem po całym obwodzie i zostaw w spokoju na jakieś 60 sekund. Wtedy będzie gotowy do wykorzystania. Przejedź wałkiem całą twarz, subtelnie przyciskając rolkę. Dziesięć razy pionowo, dziesięć razy poziomo. Wałkuj tak z regularnością raz na 3–4 dni, najlepiej przed snem. Nie zalecamy stosowania Dopingu ani żadnych innych produktów do sześciu godzin po wałkowaniu – niech skóra, poprzez te sześć godzin, sobie odpoczywa. W innym przypadku może być konkretnie podrażniona, zaczerwieniona, a tego chyba nie chcemy, prawda?

  Dopingu używaj rano i wieczorem – bo najważniejsza jest regularność. Najlepiej po prysznicu, bo wtedy twoje pory są zwiększone, a skóra czysta. Jeżeli planujesz akurat wałkowanie, to Doping sobie odpuść.

  w sytuacji, gdy kąpiel jest niemożliwa, rozgrzej skórę ręcznikiem, możesz też wykorzystać gorący okład. Albo aczkolwiek umyć twarz ciepłą wodą, to też zadziała. Natomiast jeśli chcesz być super-prawilny, pomyśl o peelingu twarzy – wtedy Doping zostanie doskonale wchłonięty.

  Wyciśnij 3 do 6 razy bezpośrednio na skórę (nie, nie na brodę!) skrupulatnie tam, gdzie zarost powinien rozkwitać jak kwiatki na wiosnę. Rozsmaruj dokładnie palcami równomiernie po całej skórze. Tu nie ma dużej filozofii, starczy wsunąć dzióbek naczynia poprzez brodę i wycisnąć bezpośrednio na skórę. Doping ma konsystencję kremu, dzięki czemu prawidłowo trzyma się skóry. Nieco delikatniejsze jednostki mogą poczuć subtelne pieczenie, lecz nie wpadaj w panikę. Podstawa, to zapewnienie naszej ładnej skórze stosownego przepływu krwi.

  Jeżeli tak nad wyraz zależy wam na czasie, możecie stosować preparat choćby cztery razy dziennie. W tym przypadku warto ograniczyć nieco aplikowaną dawkę Dopingu. Niedługo mówiąc - polityka częstego stosowania preparatu w niewielkich ilościach jest udoskonalona, niżeli smarowanie po gębie zawartością połowy butelki na raz.

  W kompilacji z pozostałymi produktami zacznij od Dopingu i odczekaj jakieś 10 minut, zanim zaczniesz majstrować przy twarzy.

  Brodę możesz skrócić maszynką choćby na długość milimetra (jeśli tylko nie będzie ci jej żal!). Pewnie ułatwi to wchłanianie, lecz spokojnie - nie jest to absolutnie niezbędne! Odpuść sobie natomiast golenie brody do zera, nie wycinaj kwiecia, który dzięki preparatowi Doping pięknie Ci kiełkuje!

  Przy jednym nacieraniu zużywasz 0,1 ml Dopingu, 30 ml buteleczka to plus-minus 300 nacierań. Przy 12 aplikacjach dziennie (6 rano – 6 wieczór) taka butelka wystarczy na niecały miesiąc. By wycisnąć z niej resztki, możesz wlać odrobinę wody i wstrząsnąć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.