Menu

Kostka toaletowa DOMESTOS Diversey Ocean, w koszyku, 40g

Cechy produktu

 • Producent CHEMIA 

Opis

Domestos Pro Formula Rim Blocks 3in1 Power Ocean

Rim blocks to najwyższej jakości kostka toaletowa, która utrzyma twoją toaletę w czystości i świeżości. Siła tej kostki polega na tym,równocześnie zapobiega osadzaniu się kamienia, czyści twoją toaletę
kamienia i pozostawia przyjemny i świeży zapach. Ta nowoczesna kostka tak została zaprojektowana,perfekcyjnie pasowała do muszli klozetowej. Higienicznie czysta toaleta z dodatkową zaletą uwalniania świeżego zapachu. Po prostu zawieś kostkę na krawędź toalety i będzie czyszczona przy każdym spłukaniu!

właściwości:

 • Dociera do zakamarków, w który mieszczą się bakterie,
 • broni toaletę przed osadzaniem się kamienia,
 • Pozostawia świeży zapach,
 • Higieniczna aplikacja jednorazowego koszyczka,
 • zapobieganie powstawaniu kamienia,
 • Pozostawia świeży zapach

Diversey Pro Formula to linia produktów, które łączą w sobie profesjonalizm z korzystnie znaną i zaufaną marką. Posiadamy całkowitą gamę produktów pozwalających na utrzymanie czystości w wielu obszarach. Nasze środki chemiczne posiadają szerokie zastosowanie i doskonale sprawdzą się do dezynfekcji przeróżnych powierzchni i sprzętów. Z powodzeniem rekomendujemy je zwłaszcza firmom sprzątającym w miejscach takich jak:

 • hotele i pensjonaty
 • ośrodki wypoczynkowe,
 • restauracje i bary,
 • przedszkola i żłobki,
 • domy opieki społecznej.
 • mieszkania i domy prywatne

Produkty z linii Pro Formula to wyjątkowo silne i skuteczne preparaty, dzięki którym pozbędziemy się choćby największych zabrudzeń. Z tego powodu, za ich pomocą momentalnie i prosto polikwidujemy tłuste plamy w kuchni, zabrudzoną pościel czy udrożnimy zapchany zlew w hotelowej łazience. Nasze środki rewelacyjnie poradzą sobie także z wyczyszczeniem fug, drewnianej podłogi, pieców, grilli i innych powierzchni użytkowych. Dodatkowo, są w pełni przypasowane do bezpiecznego czyszczenia i dezynfekowania kuchni i miejsc przygotowywania posiłków. W zależności od zapotrzebowania Klienta nasze produkty występują w postaci produktów gotowych do użycia albo koncentratu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jakich środków chemicznych szuka Klient, a także z jakimi problemami podczas sprzątania z reguły się zmaga. Wyjątkowa linia preparatów Pro Formula spełnia potrzeby choćby najbardziej wymagających, a firmy takie jak Domestos czy Cif cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kupujących.

Wybierając produkty z linii Pro Formula stawiasz na 100% dezynfekcji, czystości i higieny w Twoim hotelu, restauracji czy domu opieki.

Uwagi:

Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

elementy:
Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niżeli 5% anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Proszę zapoznać się z Kartą charakterystyki produktu MSDS

INFORMACJA: produkt do użytku profesjonalnego. Za szkody spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

dane technologiczne:
Możliwość przechowywania - do 2 lat

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.