Menu

Kinderkraft Krzesełko do karmienia Tastee różowe

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
  • Kolor różowy 
Opis

Krzesełko do karmienia Tastee różowe Główne mocne strony: Od pierwszych miesięcy życia Regulacja oparcia, podnóżka i poziomu wysokości Pokrowiec z ekoskóry wytrzymały na zabrudzenia poręczne i komfortowe krzesełkoWygodne, składane krzesełko z dostosowywanym oparciem pozwala maluchom korzystać z krzesełka, gdy tylko nauczą się siedzieć.

Miękki pokrowiec z ekoskóry zapewnia wygodę i łatwość czyszczenia, a regulowany podnóżek komfort spożywania posiłków.REGULACJA WYSOKOŚCIDzięki 7-punktowej regulacji wysokości krzesełko można prosto dostawiać do stołów o najróżniejszej wysokości.REGULACJA OPARCIA3-punktowa regulacja oparcia (także do pozycji półleżącej) sprawia, iż siedzisko jest dla malucha stanowczo komfortowe.dostosowywanA TACKA3-punktowa, wyjmowana tacka z możliwością regulacji jest przystępna w czyszczeniu i zezwala na komfortowe posadzenie dziecka na krzesełku.PASY BEZPIECZEŃSTWA5-punktowe pasy bezpieczeństwa są proste w użyciu.

W razie zapotrzebowania można je wyjąć i wyprać.dostosowywanY PODNÓŻEKRegulowany podnóżek gwarantuje dziecku wygodę podczas jedzenia.ŁATWOŚĆ PRZECHOWYWANIAKrzesełko można złożyć do pozycji stojącej. Po złożeniu tackę można przypiąć pionowo do tylnych nóg artykuł zajmuje jeszcze mniej miejsca.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.