Menu

Kinderkraft Krzesełko do karmienia Tastee szare

Cechy produktu
  • Producent KinderKraft 
  • Kolor zielony 
Opis

Krzesełko do karmienia Tastee szare Główne zalety: Od pierwszych miesięcy życia Regulacja oparcia, podnóżka i poziomu wysokości Pokrowiec z ekoskóry niepodatny na zabrudzenia ergonomiczne i wygodne krzesełkoWygodne, składane krzesełko z dostosowywanym oparciem pozwala maluchom korzystać z krzesełka, gdy tylko nauczą się siedzieć.

Miękki pokrowiec z ekoskóry zagwarantuje wygodę i łatwość czyszczenia, a dostosowywany podnóżek komfort spożywania posiłków.REGULACJA WYSOKOŚCIDzięki 7-punktowej regulacji wysokości krzesełko można z łatwością dostawiać do stołów o różnorodnej wysokości.REGULACJA OPARCIA3-punktowa regulacja oparcia (też do pozycji półleżącej) sprawia, że siedzisko jest dla malucha niezwykle wygodne.dostosowywanA TACKA3-punktowa, wyjmowana tacka z możliwością regulacji jest przystępna w czyszczeniu oraz zezwala na wygodne posadzenie dziecka na krzesełku.PASY BEZPIECZEŃSTWA5-punktowe pasy bezpieczeństwa są przystępne w użyciu.

W razie zapotrzebowania można je wyjąć i wyprać.regulowanY PODNÓŻEKRegulowany podnóżek zapewnia dziecku wygodę podczas jedzenia.ŁATWOŚĆ PRZECHOWYWANIAKrzesełko można złożyć do pozycji stojącej. Po złożeniu tackę można przypiąć pionowo do tylnych nóg towar zajmuje jeszcze mniej miejsca.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.