Menu

Fotel Biurowy AMSTYLE ELITE skóra naturalna

Opis

Fotel AMSTYLE ELITE to propozycja godna uwagi, ponieważ: ma chromowane dodatki inspirowane projektami BMW, a drewnopodobne – elementami stosowanymi w Bentleyu, jest użyteczny, ma możliwości regulacji wysokości, pochylenia, obracania na boki, głębokości siedziska, jest wysmakowany, szlachetny w formie, a jego design powoduje podziw, jest szczególnie komfortowy w używaniu i spełnia wszelkie dla mebli cechy ergonomii, spełnia niemało standardów, gwarantuje bezpieczeństwo używania, stworzony jest z wysokiej jakości brazylijskiej skóry bydlęcej.

Do stworzenia fotela projektanci wykorzystali wytworne materiały stosowane poprzez Bentleya, BMW, Fendi. Do obitego wysokiej jakości włoską skórą siedziska i oparcia dopasowane zostały drewnopodobne i chromowane ozdobne elementy, inspirowane projektami BMW i Bentley.

Mebel ma wysublimowany oraz lekki, elegancki modernistyczny design. Projektanci dążyli do oddania współczesnych trendów we wzornictwie użytkowym, wytwarzając mebel pełen prostoty, funkcjonalny i pasujący do każdego nowoczesnego stylu.

To inwestycja na lata, model trwały, mocny, wygodny w używaniu. Ten model stanowi spełnienie pragnień, jest odpowiedzią na zapotrzebowania osób, które szukają rozwiązań nietypowych, oryginalnych. Fotel AMSTYLE ELITE oferujemy w wersji na kółkach, z zagłówkiem.

wysmakowana, stonowana kolorystyka daje wielkie możliwości przypasowania fotela do stylu i kolorystyki urządzonego już gabinetu. Projekt wpisuje się w aktualne trendy meblarskiej mody. Cechy specyficzne: Materiał: Skóra naturalna wysokiej jakości Wysokość pełna: 126 – 136cm Szerokość: 66 cm Wysokość siedziska: 94 cm Głębokość siedziska: 66 cm Szerokość siedziska: 71 cm Średnica podstawy: 71 cm przystępne barwy: Beżowy

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.