Menu

Fotel Biurowy Ergodesk AMSTYLE ELEGANT skóra naturalna

Cechy produktu

  • Rodzaj fotelik 

Opis

AMSTYLE ELEGANT Szlachetny towarzysz w powszednim życiu – dbałość o szczegóły jest tym, co eksponuje osoby sukcesu. Nie sposób nie zauważyć elitarnego wykończenia szwów w formie diamentów nad siedziskiem i oparciem i jakości wykonania w którego skład wchodzą m.

in. Wygodne, aluminiowe podłokietniki. Istotnie stylowa nuta – nasz fotel nieprzeciętnie komponuje się w aranżacja każdego biura ze względu na jego tradycyjny wygląd i porządne wykonanie. Osoba siedząca na tym fotelu może wywołać jedynie pozytywne wrażenie.

Wygoda i bezpieczeństwo – dzięki szerokiemu zakresowi regulacji oparcia i wysokości AMSTYLE ELEGANT zezwala na uniknięcie wielu komplikacji, które prowadzi za sobą korzystanie z innych wygodne oparcie ze zintegrowanym podparciem szyi Nadwyrężenie szyi jest jednym z najpopularniejszych urazów w trakcie pracy biurowej.

Nasz fotel AMSTYLE ELEGANT pozwala uniknąć urazów związanych w kręgu szyjnym ze względu na zintegrowany zagłówek, który – tak jak całość przedmiotu – pokryty jest wysokiej jakości materiałami. Wysokie oparcie zagwarantuje prawidłową i wygodną pozycję siedzącą.

gwarantuje dodatkowe wsparcie i broni przed zniszczeniem postawy i bólem pleców. Na dodatek ma także wyżłobienia na odcinku lędźwiowym dla zapewnienia większego komfortu z jego używania. Świetna postawa gwarantująca bezpieczeństwo i komfort realizowanej pracy.

luksusowe siedzisko i pierwszorzędne pokrycie Miękka, ekskluzywna tapicerka siedziska gwarantuje maksymalny komfort i pozwala komfortowo siedzieć poprzez mnóstwo godzin. Siedzisko i oparcie tapicerowane wysokiej jakości prawdziwą skórą.

wyjątkowa odporność na stosowanie i przystępna do czyszczenia. Prestiżowa jakość wykonania tego fotela i wytworne materiały powodują,konsumenci będą czuć do nas zaufanie, a pracownicy będą cenić nas za profesjonalizm wykonywanej pracy.

Ustawienia wbudowany mechanizm kołyskowy pozwala ustawić oparcie na jednym z trzech poziomów pochylenia. Pod siedziskiem znajdziemy obracające się koło, którego można zastosować do regulacji podtrzymania pleców.

Wysokiej jakości podnośnik gazowy pozwala na regulację wysokości siedziska nawet o 10 cm. Kółka i podstawa Pięciogwiazdkowa, aluminiowa podstawa gwarantuje dopełniające zabezpieczenie naszej postawy podczas pracy.

Wyjątkowo szeroka średnica (70cm) zapobiega przypadkowemu przewróceniu, a także innym mankamentom. Krzesło jest zaopatrzone w pięć podwójnych kółek stworzonych z tworzywa nienaturalnego. Dzięki temu przypasowane jest do wszelkich twardych podłóg produkowanych z laminatu, parkietu albo płytek.

Dla bardziej komfortowego użytkowania fotela na miękkich podłogach, poleca się osobny zakup kółek do miękkich podłóg. Atrybuty typowe: Wysokość kompletna: 120-130 cm Szerokość: 68 cm Wysokość siedziska: 48 – 58 cm Głębokość siedziska: 50 cm Szerokość siedziska: 50 cm Wysokość podłokietników (od siedzenia): 22 cm Podstawa krzyżowa (średnica): 70 cm dostępne kolory: czarny/brązowy/karmelowy/biały Materiał tapicerski oparcia, a także siedziska: Skóra naturalna licowa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.