Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Angel Wings - Malinowy

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 
  • Rodzaj fotelik 

Opis

Na szczególną uwagę zasługują materiały, z których został wytworzony fotel. Oprócz wysokiej jakości, wyselekcjonowanego tworzywa plastikowego, marka zastosował na dodatek stal węglową. Nadaje ona nie tylko mocny wygląd, ale także zagwarantuje odpowiednią stabilność całej konstrukcji.

Z kolei siedzisko pokryto miłą w dotyku, niebrudzącą się tkaniną i wypełniono pianką. Kółka produkowane są z poliuretanu, zawierają mechanizm blokady i zniżają ryzyko uszkodzenia podłogi podczas przesuwania krzesła.

Największymi zaletami fotela COMF-PRO Angel Wings są: Udźwig na poziomie nawet 300 kilogramów, nowoczesny, miły dla oka wygląd, Możliwość regulowania siedziska, oparcia i wysokości w szerokim zakresie, innowacyjna technologia tylnej części fotela, wymuszająca ruch oparcia pleców.

Ze względu na wielkie możliwości konfiguracyjne i deklarowany poprzez producenta udźwig, fotel idealnie nadaje się dla osób w każdym wieku. Dla dorosłych będzie wyśmienitym rozwiązaniem na czas pracy przy biurku, a dzieciom zapewni świetne dopasowanie w trakcie nauki.

Krzesło może też „rosnąć" razem z dzieckiem, dzięki czemu raz dokonana inwestycja procentuje przez dużo lat. Krzesło wielki zakres regulacji oparcia i siedziska, dzięki temu możesz dobrać wspaniałą i bezpieczną pozycję dla twojego dziecka.

Krzesło dodatkowo system kółek z wbudowanym hamulcem, dzięki czemu twoje dziecko będzie bezpieczne w trakcie zabawy lub nauki. Wysokość siedziska można swobodnie regulować, gdy Twoje dziecko rośnie.

szybkie dobranie siedziska odbywa się z wykorzystaniem specjalnej dźwigni. To zakup na lata, ponieważ jest przystosowany do wzrostu dzieci od 130 cm oraz młodzieży i dorosłych do 180 cm. Krzesło rośnie zatem razem z dzieckiem.

Krzesło wykonane jest z miękkich materiałów, które gwarantują komfort podczas siedzenia, a system regulacji przemyślany jest w taki sposób, żeby nie sprawiał najmniejszego kłopotu podczas kompletowania najbardziej komfortowej pozycji za biurkiem.

Jakbyś chciał, by wyglądał wnętrze twojego dziecka? Wiemy! Musi być bezpieczny, to z pewnością. Musi być wygodny, ponieważ chcemy dać dziecku wszystko co najkorzystniejsze. by było, gdyby przedmioty w jego pokoju były długoletnie, zrobione z porządnych tworzyw i hipoalergiczne.

Cudownie by było także, gdyby przedmioty mogły rosnąć razem z dzieckiem. Wtedy mielibyśmy pewność, że wydane przed nas pieniądze inwestujemy długoterminowo, a dziecko może czerpać pełnię satysfakcji przez długi okres swego dynamicznego rozwoju… Twoje marzenia zainspirowały nas do stworzenia bezprecedensowych rozwiązań!

dopasuj krzesło do wzrostu Twojego dziecka: Wysokość krzesła powinna być dostosowana tak, by kąt między udem, a podudziem wynosił 90°, a także stopy spoczywały stabilnie na podłożu. Specjalnie wyprofilowane oparcie zagwarantuje adekwatne podparcie dla odcinka lędźwiowego i szyjnego.

Regulacja głębokość siedziska zagwarantuje podparcie dla 2/3 do 3/4 długości ud. Dystans pomiędzy krawędzią krzesła, a zgięciami kolan powinien wynosić od 1 do 2cm. Firma ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO 1.

Podwójny stelaż ze stali węglowej zagwarantuje stabilność oparcia, a także dobrą pozycję podczas pracy przy biurku. 2. Siedzisko można przesunąć o 15 cm do przodu albo do tyłu, więc podobnie jak oparcie, można je dostosować do wzrostu dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

3. Oparcie i siedzisko regulowane są oddzielnie, to samo krzesło może służyć i osobie dorosłej, i dziecku. 4. Przewiewne i komfortowe oparcie wzorowane jest na strunach instrumentów muzycznych. Każda część tej konstrukcji korzystnie podbiera kręgosłup.

mocne strony fotela: Wszystkie mechanizmy użyte w fotelu są bardzo precyzyjne, ich obsługa – instynktowna. Każda zmiana położenia może być stworzona za jednym pociągnięciem dźwigni, bez żadnych skomplikowanych działań.

Do wzrostu od 130cm do 195 cm. Łatwa regulacja wysokości oparcia i siedziska, regulacja głębokości siedziska. Atrybuty specyficzne: wymiary siedziska: 45 cm x 48 cm Regulacja wysokości siedziska: 34 cm – 49 cm Wysokość oparcia (górna krawędź): 77 cm – 94,5 cm Regulacja głębokości siedziska: 30 cm – 40 cm asygnowany do wzrostu: 130 cm – 195 cm Maksymalne obciążenie: 120 kg dostępne kolory: biało/czarny,niebieski,różowy,czerwony,żółty,zielony,szary,błękitny.

parametry foteli COMF-PRO: Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i jego pozycji, a także wysokości całego fotela i głębokości siedziska powoduje, iż krzesła można dopasować do indywidualnych potrzeb dzieci w zróżnicowanym wieku.

sprężyste, rozciągliwe materiały, z których wykonywane są oparcia wspierają utrzymanie właściwej postawy ciała w trakcie siedzenia. Budowa foteli pomaga kształtować odpowiednią sylwetkę, odciąża kręgosłup.

Fotele COMF-PRO rosną wraz z dziećmi – są uniwersalne, trwałe, służą swoim właścicielom przez długie lata, od okresu przedszkolnego i szkolnego, aż do dorosłości. Używanie foteli to prawdziwe uczucie komfortu.

Krzesła podkreśla stabilna i rozwiązania technologiczne zapewniające płynną regulację poszczególnych funkcji. Wodoodporne, wytrzymałe, a równocześnie bardzo przyjemne w dotyku i miękkie tkaniny pokrywające siedzisko sprawiają, iż korzystanie z foteli COMF-PRO to wygoda i przyjemność.

surowe, szykowne wzornictwo oraz kolory o ciekawych odcieniach wpływają na wysokie walory estetyczne krzeseł. To meble w korzystnym stylu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.