Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Konan - Czerwony - materiał

Cechy produktu
  • Producent Ergodesk 
  • Rodzaj fotelik 
Opis

Krzesło obfity zakres regulacji oparcia, a także siedziska, dzięki temu możesz dobrać nadzwyczajną, a także bezpieczną pozycję dla twojego dziecka. Krzesło dodatkowo system kółek z zaimplementowanym hamulcem, dzięki czemu twoje dziecko będzie bezpieczne w trakcie zabawy albo nauki.

Wysokość siedziska można swobodnie regulować, gdy Twoje dziecko rośnie. Szybkie dostosowanie siedziska odbywa się z zastosowaniem specjalnej dźwigni. To zakup na lata, ponieważ jest dostosowany do wzrostu dzieci od 120 cm i młodzieży i dorosłych do 180 cm.

Krzesło rośnie zatem razem z dzieckiem. Krzesło wykonane jest z miękkich materiałów, które gwarantują komfort podczas siedzenia, a system regulacji przemyślany jest w taki sposób, żeby nie sprawiał najmniejszego kłopotu w trakcie dopełniania najbardziej komfortowej pozycji za biurkiem.

Jakbyś chciał, żeby wyglądał wnętrze twojego dziecka? Wiemy! Musi być bezpieczny, to niewątpliwie. Musi być komfortowy, ponieważ chcemy dać dziecku wszystko co najlepsze. żeby było, gdyby przedmioty w jego pokoju były długoletnie, zrobione z porządnych tworzyw i hipoalergiczne.

Cudownie aby było także, gdyby przedmioty mogły rosnąć razem z dzieckiem. Wtedy mielibyśmy pewność, że wydane przed nas pieniądze inwestujemy długoterminowo, a dziecko może czerpać pełnię satysfakcji przez długi okres swego dynamicznego rozwoju… Twoje marzenia zainspirowały nas do stworzenia bezprecedensowych rozwiązań!

dopasuj krzesło do wzrostu Twojego dziecka: Wysokość krzesła powinna być dobrana tak, aby kąt pomiędzy udem, a podudziem wynosił 90°, a także stopy spoczywały zrównoważenie na podłożu. Specjalnie wyprofilowane oparcie zagwarantuje adekwatne podparcie dla odcinka lędźwiowego i szyjnego.

Regulacja głębokość siedziska zagwarantuje podparcie dla 2/3 do 3/4 długości ud. Dystans między krawędzią krzesła, a zgięciami kolan powinien wynosić od 1 do 2cm. Atuty fotela Ergodesk COMF-PRO Konan: dostosowywana wysokość i nachylenie oparcia posiadają dużo rozwiązań technologicznych rozszerzających komfort użytkową, szczególnie wygodna regulacja głębokości siedziska, co pozwala usiąść dziecku z korzystną postawą nie obciążając kręgosłupy.

samoczynne blokowanie kółek przy obciążeniu większym niż 30 kilo lub mechaniczna blokada przy mniejszej wadze dziecka. Jest zdrowe dla kręgosłupa dziecka i kształtowania się korzystnej postawy w trakcie dorastania, a to dzięki: Systemowi Motion Control – samoczynnej blokadzie kółek gdy dziecka siada na fotel, co stabilizuje jego postawę.

regulowana wysokość siedziska, oparcia krzesła, głębokość siedziska, nachylenie oparcia. Siedzisko – 43 cm х 45cm Oparcie – 45cm Obciążenie krzesła do 100 kg. Waga krzesła 16kg. Wysokość regulacji siedziska: 36-56 cm Głębokość regulacji siedziska: 35-43 cm Jest asygnowany dla wzrostu od 115 cm do 195 cm przystępne kolory: oparcie – kolor biały, siedzisko do wyboru – niebieski, czerwony, czarny, błękitny, różowy, zielony, szary marka ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO Dzięki komfortowemu uchwytowi krzesło można prosto poruszać po pokoju.

za pomocą specjalnej skali z podziałkami można ustawić korzystną wysokość siedziska i oparcia. Na siedzisku i oparciu zastosowano nowoczesne tworzywo Du-Pont PU. Pokrowiec wytworzony jest ze specjalnej wodoodpornej tkaniny o zwiększonej wytrzymałości.

Wysokość siedziska można swobodnie regulować, gdy Twoje dziecko rośnie. Prędkie dobranie siedziska odbywa się z zastosowaniem specjalnej dźwigni. To zakup na lata, ponieważ jest dostosowany do wzrostu dzieci od 130 cm, a także młodzieży i dorosłych do 195 cm.

Krzesło rośnie zatem razem z dzieckiem. Mechanizm blokady kółek powoduje, iż dziecko będzie siedzieć wygodnie, bez niekontrolowanego przemieszczania się przy biurku.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.