Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Match - Czerwony

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 
  • Rodzaj fotelik 

Opis

nowoczesne wzornictwo przypadnie do gustu Twojemu dziecku, a żywe odcienie wzbogacą aranżacja każdego wnętrza pokoju dziecka i nastolatka. Krzesło ma interesujący, estetyczny design. Oparcie samoczynnie dostosowuje się do pozycji dziecka, gwarantując stabilność plecom.

skutkiem jest zdrowa postawa nawet podczas długookresowej pracy przy biurku. Na siedzisku i oparciu zaimplementowano innowacyjne tworzywo Du-Pont PU. Pokrowiec tworzony jest ze specjalnej wodoodpornej dzianiny o rozszerzonej wytrzymałości.

Krzesło wielki zakres regulacji oparcia, a także siedziska, dzięki temu możesz dobrać rewelacyjną oraz bezpieczną pozycję dla twojego dziecka. Krzesło w dodatku system kółek z zaimplementowanym hamulcem, dzięki czemu twoje dziecko będzie bezpieczne podczas zabawy albo nauki.

Wysokość siedziska można luźno regulować, gdy Twoje dziecko rośnie. Prędkie dobranie siedziska odbywa się z zastosowaniem specjalnej dźwigni. To zakup na lata, ponieważ jest przypasowany do wzrostu dzieci od 110 cm oraz młodzieży i dorosłych do 180 cm.

Krzesło rośnie zatem razem z dzieckiem. Krzesło stworzone jest z miękkich tworzyw, które zapewniają komfort w trakcie siedzenia, a system regulacji przemyślany jest w taki sposób, żeby nie sprawiał najmniejszego kłopotu w trakcie dobierania najmocniej wygodnej pozycji za biurkiem.

Jakbyś chciał, żeby wyglądał pokój twojego dziecka? Wiemy! Musi być bezpieczny, to niewątpliwie. Musi być wygodny, ponieważ chcemy dać dziecku wszystko co najkorzystniejsze. by było, gdyby przedmioty w jego pokoju były długoletnie, zrobione z porządnych materiałów i hipoalergiczne.

Cudownie aby było także, gdyby przedmioty mogły rosnąć razem z dzieckiem. Wtedy mielibyśmy pewność, że wydane przed nas pieniądze inwestujemy długoterminowo, a dziecko może czerpać pełnię satysfakcji przez długi okres swojego dynamicznego rozwoju… Twoje marzenia zainspirowały nas do stworzenia przełomowych rozwiązań!

dostosuj krzesło do wzrostu Twojego dziecka: Wysokość krzesła powinna być dopasowana tak, aby kąt między udem, a podudziem wynosił 90°, a także stopy spoczywały jednostajnie na podłożu. Specjalnie wyprofilowane oparcie zapewnia adekwatne podparcie dla odcinka lędźwiowego, a także szyjnego.

Regulacja głębokość siedziska zapewnia podparcie dla 2/3 do 3/4 długości ud. Dystans pomiędzy krawędzią krzesła, a zgięciami kolan powinien wynosić od 1 do 2cm. Atuty fotela COMF-PRO Match: Fotel anatomiczny pozostaje tak samo komfortowy nawet w trakcie długookresowego siedzenia przy biurku – siedzisko produkowano z oddychających materiałów, jest nieskomplikowany do czyszczenia.

Specjalne poręczne oparcie jest lekkie i przewiewne. Perforacje oparcia genialną wentylację, jego kształt dostosowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa, a dobre podparcie boczne gwarantuje dodatkowy komfort.

Łatwe przypasowanie do wzrostu osoby siedzącej przy pomocy dźwigni – choćby dziecko może to zrobić. Wytrzymała podwójna rama zagwarantuje unikatową stabilność krzesła. Blokady kół zapobiegają niekontrolowanemu jeżdżeniu w trakcie pracy lub nauki.

marka ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO parametry standardowe: rozmiary siedziska: 44 cm x 45 cm Regulacja wysokości siedziska: 31 cm – 48 cm Regulacja głębokości siedziska: 32 cm – 40cm przeznaczony do wzrostu: 110 cm – 180 cm Maksymalne obciążenie: 110 kg Systemowi Motion Control – samoczynnej blokadzie kółek gdy dziecka siada na fotel (od 25 kilo) Zdejmowane siedzisko, a także oparcie do czyszczenia.

samoczynna i mechaniczna blokada kółek po obciążeniu krzesła. Do wzrostu dzieci od 110 cm, a także młodzieży i dorosłych do 180 cm. Możliwość dokupienia wymiennych pokrowców na krzesła. Zdejmowane pokrowce na krzesła COMF-PRO Match parametry foteli COMF-PRO: Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia oraz jego pozycji oraz wysokości całego fotela i głębokości siedziska sprawia, iż krzesła można przystosować do indywidualnych potrzeb dzieci w różnym wieku.

elastyczne, sprężyste materiały, z których wykonywane są oparcia wspierają utrzymanie właściwej postawy ciała w trakcie siedzenia. Kompozycja foteli pomaga kształtować odpowiednią sylwetkę, odciąża kręgosłup.

Fotele COMF-PRO rosną wraz z dziećmi – są uniwersalne, trwałe, służą swoim właścicielom poprzez długie lata, od okresu przedszkolnego i szkolnego, aż do dorosłości. Użytkowanie foteli to prawdziwe uczucie komfortu.

Krzesła wyróżnia stabilna i rozwiązania techniczne zapewniające płynną regulację poszczególnych funkcji. Wodoodporne, wytrzymałe, a równocześnie niezwykle przyjemne w dotyku i miękkie tkaniny pokrywające siedzisko sprawiają, że korzystanie z foteli COMF-PRO to wygoda i przyjemność.

bezkompromisowe, gustowne wzornictwo oraz kolory o niebanalnych odcieniach wpływają na wysokie walory estetyczne krzeseł. To meble w prawidłowym stylu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.