Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Mistrz - Niebieski

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 
  • Rodzaj fotelik 

Opis

mocne strony fotela Ergodesk COMF-PRO Mistrz: regulowana wysokość oraz nachylenie oparcia posiadają mnóstwo rozwiązań technicznych rozszerzających komfort użytkową, bardzo komfortowa regulacja głębokości siedziska, co pozwala usiąść dziecku z korzystną postawą nie obciążając kręgosłupy.

Jest zdrowe dla kręgosłupa dziecka i kształtowania się korzystnej postawy podczas dorastania, a to dzięki: Systemowi Motion Control – samoczynnej blokadzie kółek gdy dziecka siada na fotel, co stabilizuje jego postawę.

Możliwość zdejmowania siedziska do prania. Regulowana wysokość siedziska oraz oparcia krzesła, nachylenie oparcia. Siedzisko – 45 cm х 55cm Oparcie – 45cm Obciążenie krzesła do 110 kg. Przystępne barwy: zielony, niebieski, czerwony chwilowy brak – przystępne za 21 dni firma ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO cechy foteli COMF-PRO: Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia oraz jego pozycji oraz wysokości całego fotela i głębokości siedziska sprawia, iż krzesła można dopasować do jednostkowych potrzeb dzieci w najróżniejszym wieku.

sprężyste, elastyczne materiały, z których realizowane są oparcia wspierają utrzymanie właściwej postawy ciała w trakcie siedzenia. Konstrukcja foteli pomaga kształtować odpowiednią sylwetkę, odciąża kręgosłup.

Fotele COMF-PRO rosną wraz z dziećmi – są uniwersalne, trwałe, służą swoim właścicielom przez długie lata, od okresu przedszkolnego i szkolnego, aż do dorosłości. Stosowanie foteli to prawdziwe uczucie komfortu.

Krzesła uwydatnia stabilna , a także rozwiązania techniczne zapewniające płynną regulację poszczególnych funkcji. Wodoodporne, wytrzymałe, a jednocześnie nad wyraz przyjemne w dotyku i miękkie tkaniny pokrywające siedzisko powodują, że korzystanie z foteli COMF-PRO to wygoda oraz przyjemność.

surowe, wytworne wzornictwo, a także kolory o interesujących odcieniach wpływają na wysokie walory estetyczne krzeseł. To meble w korzystnym stylu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.