Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Royce Kinder - Niebieski

Cechy produktu
  • Rodzaj fotelik 
Opis

Krzesło szeroki zakres regulacji oparcia oraz siedziska, dzięki temu możesz dobrać znakomitą oraz bezpieczną pozycję dla twojego dziecka. Krzesło również system kółek z zastosowanym hamulcem, dzięki czemu twoje dziecko będzie bezpieczne podczas zabawy lub nauki.

Wysokość siedziska można luźno regulować, gdy Twoje dziecko rośnie. Prędkie dostosowanie siedziska odbywa się z wykorzystaniem specjalnej dźwigni. To zakup na lata, ponieważ jest przystosowany do wzrostu dzieci od 110 cm oraz młodzieży i dorosłych do 180 cm.

Krzesło rośnie zatem razem z dzieckiem. Krzesło wytwarzane jest z miękkich materiałów, które zapewniają komfort podczas siedzenia, a system regulacji przemyślany jest w taki sposób, aby nie sprawiał najmniejszego kłopotu w trakcie kompletowania najistotniej komfortowej pozycji za biurkiem.

Jakbyś chciał, żeby wyglądał pokój twojego dziecka? Wiemy! Musi być bezpieczny, to na pewno. Musi być wygodny, ponieważ chcemy dać dziecku wszystko co najkorzystniejsze. aby było, gdyby przedmioty w jego pokoju były długoletnie, zrobione z porządnych tworzyw i hipoalergiczne.

Cudownie aby było także, gdyby przedmioty mogły rosnąć razem z dzieckiem. Wtedy mielibyśmy pewność, iż wydane przed nas pieniądze inwestujemy długoterminowo, a dziecko może czerpać pełnię satysfakcji przez długi okres swojego dynamicznego rozwoju… Twoje marzenia zainspirowały nas do stworzenia bezprecedensowych rozwiązań!

Krzesło jest elementarną częścią wystroju pokoju twojego dziecka. Wspólnie zadbajmy o to, żeby mogło ono siedzieć w bezpiecznej pozycji na krześle wspaniale dostosowanym do każdego etapu jego rozwoju dopasuj krzesło do wzrostu Twojego dziecka: Wysokość krzesła powinna być dobrana tak, aby kąt między udem, a podudziem wynosił 90° oraz stopy spoczywały jednostajnie na podłożu.

Specjalnie wyprofilowane oparcie gwarantuje trafne podparcie dla odcinka lędźwiowego oraz szyjnego. Mocne strony fotela Ergodesk COMF-PRO Royce Kinder: dostosowywana wysokość, a także nachylenie oparcia posiadają dużo rozwiązań technologicznych powiększających komfort użytkową, Specjalna budowa powoduje, że fotel jest stabilny.

Jest zdrowe dla kręgosłupa dziecka i kształtowania się korzystnej postawy podczas dorastania, a to dzięki: Systemowi Motion Control – blokadzie kółek – mechaniczna – przeciskiem na kółkach, co stabilizuje jego postawę.

Fotele Comf-Pro Royce Kinder zaprojektowane dla dzieci od 4-5 lat, od 100cm wzrostu dziecka do 170 cm. Możliwość zdejmowania siedziska do prania. Pochylenie oparcia dopasowuje się do pleców dziecka regulowana wysokość siedziska i wysokość oparcia krzesła, nachylenie oparcia.

Obciążenie krzesła do 110 kg. Przystępne kolory: Niebieski,Różowy, Jasny, Czarny producent ERGODESK jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO parametry foteli COMF-PRO: Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia, a także jego pozycji i wysokości całego fotela i głębokości siedziska powoduje, iż krzesła można dopasować do indywidualnych potrzeb dzieci w różnorodnym wieku.

sprężyste, sprężyste materiały, z których wykonywane są oparcia wspierają utrzymanie właściwej postawy ciała podczas siedzenia. Budowa foteli pomaga kształtować odpowiednią sylwetkę, odciąża kręgosłup.

Fotele COMF-PRO rosną wraz z dziećmi – są uniwersalne, trwałe, służą swoim właścicielom przez długie lata, od okresu przedszkolnego i szkolnego, aż do dorosłości. Wykorzystywanie foteli to prawdziwe uczucie komfortu.

Krzesła wyróżnia stabilna oraz rozwiązania techniczne gwarantujące płynną regulację poszczególnych funkcji. Wodoodporne, wytrzymałe, a równocześnie niezwykle przyjemne w dotyku i miękkie dzianiny pokrywające siedzisko powodują, że korzystanie z foteli COMF-PRO to wygoda oraz przyjemnoś minimalistyczne, szykowne wzornictwo, a także odcienie o atrakcyjnych odcieniach wpływają na wysokie walory estetyczne krzeseł.

To meble w korzystnym stylu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.