Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Speed Ultra

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 
  • Rodzaj krzesło 

Opis

Najważniejszą funkcją krzesła jest możliwość regulowania pozycji oparcia. Opatentowany mechanizm zapewnia opcję zmiany równocześnie wysokości tylnego oparcia, jak i jego głębokości. Odpowiednie ustawienie powoduje, iż podparcie dla pleców jest w 100% dobrane do kształtu ciała.

To także niebywała wygoda i komfort, nad wyraz w trakcie długiego przebywania przy komputerze lub podczas nauki. Oparcie krzesła i piłka szwajcarska (do ćwiczeń) – co je łączy? Piłka szwajcarska, używana w trakcie uprawiania jogi, jest rozciągliwa, podczas nacisku stawia opór, wspomaga pracę mięśni.

Podobnie oparcie fotela – dzięki szerokiej elastyczności wspiera utrzymanie właściwej pozycji pleców, a równocześnie przypasowuje się do potężnej sylwetki. Inteligentny design Dzięki nowoczesnemu podejściu konstrukcyjnemu kształt krzesła rewelacyjnie wspiera adekwatne ukształtowanie sylwetki podczas realizowania najróżniejszych czynności, takich jak czytanie, pisanie czy inne ćwiczenia manualne.

Siadając na siedzisku można poczuć mobilność oparcia, które dopasowuje się do pozycji potężnej osoby. Zapewnia to utrzymanie optymalnej pozycji ciała i wygodę. Fotel, które rośnie wraz z dzieckiem Fotel COMF-PRO Speed Ultra rośnie wraz z dzieckiem.

Możliwość regulacji oparcia i siedziska powoduje,bezproblemowo można przypasować pozycję mebla do wzrostu każdej osoby. Korzystając z owych opcji uniknie się nieodpowiedniego wyprofilowania krzesła, a tym samym – prawdopodobnych wad postawy.

Fotel świetnie sprawdza się w komplecie z biurkiem COMF-PRO, też mającym funkcje regulacji. Ultrawygodne, znacznie wygodniejsze aniżeli inne z pianką poliuretanową Materiał nowej generacji łączy w sobie najróżniejsze technologie Aktywne oparcie podpiera całe plecy dziecka Inteligentny design: wspiera dziecko w każdej pozycji podczas czytania i pisania nawet gdy lekko usiądziesz na fotelu, oparcie będzie należycie podpierać plecy Stawia opór jak piłka do jogi Swiss Ball Uwypuklenie oparcia samoczynnie stawia opór przy nacisku, tak jak piłka swiss ball, dlatego dostosowuje się do potrzeb ciała i daje kompletne wsparcie.

Dzieci mają nieprzeciętną pomoc gdy mowa o koncepcji projektu oparcia. Oparcie jest niezwykle rozciągliwe i wytrzymałe, widocznie bardziej niż w charakterystycznych fotelach z elementami poliuretanowymi. Konstrukcja przekładni Tylko jedno pokrętło steruje oparciem krzesła i kątem jego nachylenia.

zastrzeżony mechanizm pozwala regulować wysokość, a także głębokość oparcia. Zsynchronizuj wysokość oparcia i kąt jego nachylenia, żeby w 100% zapewnić oparcie górnej części kręgosłupa dziecka. Kąt odchylenia oparcia Jest 7 sekcji (51 mm) ustawienia kąta nachylenia oparcia.

nawet bardziej postawna osoba będzie czuła potężne podparcie. To rozwiązanie dodatkowo dla szczupłych dziewczyn – oparcie odchyla się bez wysiłku. Regulacja wysokości Użytkownik może przypasować wysokość krzesła do swojego wzrostu i przesuwać siedzisko, żeby ustawiać odpowiednią głębokość siedziska w fazie wzrostu, aby uniknąć wad postawy.

Krzesło Speed Ultra jest optymalne do biurek COM-PRO, które także „rosną" razem z dzieckiem. Siedzisko można ustawić na wysokość 33-56 cm. Przesuwne siedzisko krzesła Siedzisko można przesuwać na głębokość 31-46 cm.

Projekt siedziska Piankowe tworzywo Huntsman sprawia, iż siedzisko jest wyjątkowo wygodne i nie ulega zniekształceniom. Trafna gęstość pianki dłużej wytrzymuje nacisk, można siedzieć na niej widocznie dłużej.

Przód siedziska ma wzór fali wodnej, co sprawia,podczas siedzenia kolana nie podlegają dodatkowemu naciskowi. Budowa podstawy/blokowane kółka Można zablokować kółka, kiedy dziecko ma się uczyć koncentracji.

Podstawa przeszła 100 000 testów zderzeniowych, a także 2 000 testów wytrzymałościowych. To solidna budowa na lata. Wielostopniowa regulacja Oprócz najważniejszej modyfikacji oparcia, krzesło zagwarantuje także kilka innych opcji.

Poza typową zmianą wysokości fotela zmienia się także pozycję siedziska, które można wysunąć mocniej do przodu. Podsumowując, regulacja jest możliwa na poziomie: Oparcia, w 7-stopniowej konfiguracji jego krzywizny, Wysokości oparcia w sposób płynny, Wysokości pozycji siedziska od 33 do 56 cm od podłogi, Poziomu wysunięcia siedziska o 15 cm.

marka ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO rozciągliwość, oporność na eksploatację, komfort Opcje związane z korzystnym wykonaniem fotela nie kończą się na możliwościach regulacji.

Na szczególną uwagę zasługuje wypełnienie siedziska słynnym materiałem Huntsman, wzmagającym odczucie ogólnego komfortu i zapobiegającym poceniu się. To materiał będący efektem połączenia przeróżnych technice.

Dzięki właściwościom owego tworzywa oraz jego dużej gęstości, siedzisko na długo zachowuje swoje pierwotne parametry, nie zniekształca się, nie traci sprężystości. Jest wytrzymałe na codzienną, intensywną eksploatację i trwałe.

trafne wyprofilowanie powierzchni siedzenia zapewnia wygodę. Krzesło spełniające oczekiwania Na etapie projektowym krzesło COMF-PRO Speed Ultra poddane zostało bezkompromisowym testom. Producent postarał się, aby próba obciążenia była skrajnie wysoka, przykładając ciężar 2000 kilogramów.

na dodatek fotel przeszedł symulację charakterystycznego użytkowania ze 100 000 powtórzeń. Tak mistrzowski zakres testów zagwarantuje, że wykorzystane materiały spełnią swoją funkcję poprzez niemało lat w sposób zgodny z kryteriami.

cechy standardowe COMF-PRO Speed Ultra Producent: COMF-PRO Regulacja wysokości i głębokości siedziska: za pomocą uchwytów Regulacja wysokości siedziska: 33 cm – 56 cm Możliwość zdejmowania siedziska do czyszczenia.

Kolor siedziska Jeans – dostępność 21 dni Regulacja oparcia: 1. Regulacja wysokości za pomocą uchwytu 2. Podparcie lędźwiowe jednocześnie pomocą przycisku (7 pozycji) Zaprojektowane dla wzrostu: 110 cm – 180 cm Zaprojektowane do obciążeń: maksymalnie 110 kg Mechanizmu blokady rotacji fotela: brak Gwarancja na okres używania: 2 lata, 5 lat obsługa naprawcza właściwości foteli COMF-PRO: Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i jego pozycji oraz wysokości całego fotela i głębokości siedziska sprawia, iż krzesła można dostosować do indywidualnych potrzeb dzieci w przeróżnym wieku.

rozciągliwe, sprężyste materiały, z których realizowane są oparcia wspierają utrzymanie właściwej postawy ciała w trakcie siedzenia. Kompozycja foteli pomaga kształtować odpowiednią sylwetkę, odciąża kręgosłup.

Fotele COMF-PRO rosną wraz z dziećmi – są uniwersalne, trwałe, służą swym właścicielom przez długie lata, od okresu przedszkolnego i szkolnego, aż do dorosłości. Użytkowanie foteli to prawdziwe uczucie komfortu.

Krzesła podkreśla jednostajna i rozwiązania techniczne zapewniające płynną regulację poszczególnych funkcji. Wodoodporne, wytrzymałe, a jednocześnie bardzo przyjemne w dotyku i miękkie tkaniny pokrywające siedzisko sprawiają, że korzystanie z foteli COMF-PRO to wygoda, a także przyjemność.

bezkompromisowe, wysmakowane wzornictwo, a także odcienie o atrakcyjnych odcieniach wpływają na wysokie walory estetyczne krzeseł. To meble w prawidłowym stylu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.