Menu

Fotel regulowany Ergodesk COMF-PRO Ultra Back - Zielony

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 
  • Rodzaj fotelik 

Opis

solidna budowa podstawy oraz możliwość wielopoziomowej regulacji powoduje, iż krzesło jest niesamowicie zrównoważone. Na szczególną uwagę zasługuje opcja zmiany krzywizny oparcia dla odcinka lędźwiowego, która jest modyfikowana w trzech sekcjach.

dzięki temu fotel pozwala na skuteczną pracę bez bólu pleców albo chwilę relaksu w wyjątkowo wygodnych warunkach. Krzesło pokaźny zakres regulacji oparcia i siedziska, dzięki temu możesz dobrać rewelacyjną, a także bezpieczną pozycję dla twojego dziecka.

Krzesło także system kółek z zastosowanym hamulcem, dzięki temu twoje dziecko będzie bezpieczne w trakcie zabawy lub nauki. Wysokość siedziska można swobodnie regulować, gdy Twoje dziecko rośnie.

szybkie przypasowanie siedziska odbywa się z wykorzystaniem specjalnej dźwigni. To zakup na lata, ponieważ jest przystosowany do wzrostu dzieci od 130 cm, a także młodzieży i dorosłych do 180 cm. Krzesło rośnie zatem razem z dzieckiem.

Krzesło produkowane jest z miękkich tworzyw, które zapewniają komfort w trakcie siedzenia, a system regulacji przemyślany jest w taki sposób, żeby nie sprawiał najmniejszego kłopotu podczas dobierania najistotniej komfortowej pozycji za biurkiem.

Jakbyś chciał, aby wyglądał pomieszczenie twojego dziecka? Wiemy! Musi być bezpieczny, to bez dwóch zdań. Musi być wygodny, ponieważ chcemy dać dziecku wszystko co najkorzystniejsze. żeby było, gdyby przedmioty w jego pokoju były długoletnie, zrobione z porządnych materiałów i hipoalergiczne.

Cudownie żeby było także, gdyby przedmioty mogły rosnąć razem z dzieckiem. Wtedy mielibyśmy pewność, że wydane przed nas pieniądze inwestujemy długoterminowo, a dziecko może czerpać pełnię satysfakcji przez długi okres swojego dynamicznego rozwoju… Twoje marzenia zainspirowały nas do stworzenia rewolucyjnych rozwiązań!

przypasuj krzesło do wzrostu Twojego dziecka: Wysokość krzesła powinna być przypasowana tak, żeby kąt między udem, a podudziem wynosił 90°, a także stopy spoczywały jednostajnie na podłożu. Specjalnie wyprofilowane oparcie gwarantuje adekwatne podparcie dla odcinka lędźwiowego i szyjnego.

Regulacja głębokość siedziska zagwarantuje podparcie dla 2/3 do 3/4 długości ud. Dystans między krawędzią krzesła, a zgięciami kolan powinien wynosić od 1 do 2cm. 1. Innowacyjna, użyteczna konstrukcja oparcia UltraBack® wyprodukowana jest z innowacyjnych materiałów kompozytowych z polimerów (CPM).

Ta cecha konstrukcyjna sprawia, że oparcie jest jedyne w swoim rodzaju i podkreśla je: wysoka trwałość doskonały zarys lekka konstrukcja przepuszczalność powietrza progresywny wygląd 2. Niepowtarzalność oparcia UltraBack® polega na możliwości zsynchronizowania wysokości, głębokości i sztywności pleców, a równocześnie dostosowanie wszelkich tych parametrów do potrzeb dziecka.

Ważne jest tutaj słuszne podparcie pleców, zwłaszcza na etapie wzrostu dziecka i rozwoju kręgosłupa. 3. Oparcie jest dostosowywane na trzy sposoby: regulacja wysokości przy pomocy obrotowych uchwytów; regulacja głębokości za pomocą równocześnie przekręcanych uchwytów; regulacja podparcia lędźwiowego w pozycji poziomej przy pomocy pokrętła.

4. Pięcioosiowy budowa podstawy fotela jest istotnie zrównoważona i uniemożliwia przechylaniu się. Kolorystyka dopasowana jest do pozostałych elementów fotela, aby całość wyglądała estetycznie. Fotel COMF-PRO Ultra Back jest harmonijnym dopełnieniem biurek z kolekcji COMF-PRO.

 dostosowywane moduły gwarancją ergonomiczności Moduły, które są podatne na regulację to przede wszystkim: Siedzisko, które można luźno wysunąć, ustalając jego położenie na pięciu najróżniejszych stopniach, Oparcie z regulacją wysokości położenia i krzywizny powierzchni przylegającej do pleców użytkownika, Ogólna wysokość fotela, którą można dopasować w zależności od wzrostu dziecka.

Wielopoziomowa regulacja to odpowiedź na potrzeby związane z dorastaniem dziecka, zmianami w jego sylwetce oraz różnorodnością prac odbywających się w pozycji siedzącej. Wyjątkowo ekspresowo można dostosować pozycję siedziska czy oparcia do odrabiania lekcji, realizowania prac manualnych, bądź relaksu i odpoczynku.

firma ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO atrybuty standardowe: rozmiary siedziska: 45 cm x 48 cm Regulacja wysokości siedziska: 31 cm – 53 cm Możliwość zdejmowania siedziska do czyszczenia.

Regulacja wysokości oparcia: 74 cm – 91 cm Regulacja głębokości siedziska Regulacja oparcia: – regulacja wysokości przy pomocy uchwytów skrętnych – regulacja głębokości przy pomocy uchwytów skrętnych – regulacja podparcia lędźwiowego w pozycji poziomej przy pomocy pokrętła dedykowany do wzrostu: 125 cm – 180 cm Maksymalne obciążenie: 120 kg parametry foteli COMF-PRO: Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia oraz jego pozycji, a także wysokości całego fotela i głębokości siedziska powoduje, iż krzesła można dostosować do indywidualnych potrzeb dzieci w rozmaitym wieku.

rozciągliwe, sprężyste materiały, z których wykonywane są oparcia wspierają utrzymanie właściwej postawy ciała w trakcie siedzenia. Konstrukcja foteli pomaga kształtować odpowiednią sylwetkę, odciąża kręgosłup.

Fotele COMF-PRO rosną wraz z dziećmi – są uniwersalne, trwałe, służą swoim właścicielom poprzez długie lata, od okresu przedszkolnego i szkolnego, aż do dorosłości. Wykorzystywanie foteli to prawdziwe uczucie komfortu.

Krzesła eksponuje jednostajna oraz rozwiązania technologiczne zapewniające płynną regulację poszczególnych funkcji. Wodoodporne, wytrzymałe, a równocześnie niezwykle przyjemne w dotyku i miękkie dzianiny pokrywające siedzisko sprawiają, że korzystanie z foteli COMF-PRO to wygoda, a także przyjemność.

bezkompromisowe, eleganckie wzornictwo i odcienie o ciekawych odcieniach wpływają na wysokie walory estetyczne krzeseł. To meble w korzystnym stylu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.