Menu

Krzesełko dziecięce LEANDER CLASSIC, brązowy

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj krzesło 
Opis
Wysokie krzesełko o nieprzemijalnym skandynawskim designie. Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować, żeby zapewnić dziecku wygodną, praktyczną pozycję siedzącą, niezależnie od wieku. Do krzesła można dodać drążek bezpieczeństwa, uprząż, tacę i poduszkę. To konwencjonalne krzesełko zostało zaprojektowane tak, by rosło razem z dzieckiem! Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować w najróżniejszych pozycjach, co usprawnia dobranie krzesła do potrzeb dzieci w najróżniejszym wieku. Regulując krzesełko, możesz posiadać pewność, iż dziecko siedzi wygodnie i ergonomicznie.

Aby posiadać pewność,bardzo nieduże dzieci są bezpieczne na krzesełku, należy zamontować drążek zabezpieczający, który jest sprzedawany osobno. Gdy dziecko podrośnie, można prosto zdjąć drążek zabezpieczający. Podnóżek można na dodatek zdjąć, jeśli nie jest już potrzebny, co oznacza, iż z krzesła mogą korzystać także dorośli.

Krzesełko elastyczną konstrukcję, która stymuluje motorykę dziecka. Również lekko zakrzywione nogi dla pokaźniejszej stabilności. Krzesełko wytwarzane jest z drewna bukowego z powłoką ochronną, którą łatwo jest utrzymać w czystości.

Można także dokupić tacę do zamocowania na drążku zabezpieczającym. Przyda się podczas zabawy i podawania jedzenia dziecku. Poduszka, która jest zaprojektowana tak,nadzwyczajnie pasowała do krzesełka, jest też dostępna jako akcesorium. Poduszka służy do ochrony pleców dziecka i zapewnia pokaźniejszą wygodę. Wszystkie akcesoria są sprzedawane oddzielnie.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.