Menu

Krzesełko dziecięce LEANDER CLASSIC, czarny

Cechy produktu
  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj krzesło 
Opis
Wysokie krzesełko o nieprzemijalnym skandynawskim designie. Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować, żeby zapewnić dziecku komfortową, funkcjonalną pozycję siedzącą, niezależnie od wieku. Do krzesła można dodać drążek bezpieczeństwa, uprząż, tacę i poduszkę. To tradycyjne krzesełko zostało zaprojektowane tak, żeby rosło razem z dzieckiem! Oparcie, siedzisko i podnóżek można regulować w rozmaitych pozycjach, co upraszcza dopasowanie krzesła do potrzeb dzieci w przeróżnym wieku. Regulując krzesełko, możesz mieć pewność, że dziecko siedzi wygodnie i użytecznie.

Aby mieć pewność,szczególnie niewiele znaczące dzieci są bezpieczne na krzesełku, należy zamontować drążek zabezpieczający, który jest sprzedawany osobno. Gdy dziecko podrośnie, można łatwo zdjąć drążek zabezpieczający. Podnóżek można dodatkowo zdjąć, jeśli nie jest już niezbędny, co oznacza, że z krzesła mogą korzystać także dorośli.

Krzesełko sprężystą konstrukcję, która stymuluje motorykę dziecka. Dodatkowo lekko zakrzywione nogi dla większej stabilności. Krzesełko wytwarzane jest z drewna bukowego z warstwą ochronną, którą prosto jest utrzymać w czystości.

Można także dokupić tacę do zamocowania na drążku zabezpieczającym. Przyda się w trakcie zabawy i podawania jedzenia dziecku. Poduszka, która jest zaprojektowana tak,wyśmienicie pasowała do krzesełka, jest też przystępna jako akcesorium. Poduszka służy do ochrony pleców dziecka i gwarantuje pokaźniejszą wygodę. Wszystkie akcesoria są sprzedawane oddzielnie.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.