Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 119-142cm Petit biały ST33 rozmiar 3 WK+P

Cechy produktu

 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 

Opis

generujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy lub wady postawy.

korzystne Krzesła przypasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajoptymalnie zintegrować rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są prawidłowe Krzesła?

prawidłowe Krzesła to linia produktów funkcjonalnych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu dobrej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to kolekcja krzeseł dziecięcych o praktycznym profilu siedziska przypasowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach dzianin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model przystępny w dwóch rozmiarach i w dwóch kolorach komponentów – czarnym lub białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P artykuł ma wydłużoną kolumnę, podnóżek i stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła wytwarzano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Towar zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać odpowiedni rozmiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, by krzesło było optymalnie dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

rozmiary prawidłowych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

dokumenty i atesty

Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

artykuł dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1729-1:2007.

szczegóły Siedzisko
 • praktyczne siedzisko produkowane z tworzywa sztucznego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą tworzona ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy tworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z regulowaną wysokością wykonany z tworzywa sztucznego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wytworzona z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wytwarzane z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.