Menu

Krzesło dziecięce na wzrost 119-142cm Petit Black ST28 rozmiar 3 WK+P

Cechy produktu
 • Producent Entelo 
 • Rodzaj krzesło 
Opis
kreujemy tylko zdrowe krzesła!

Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

korzystne Krzesła dobrane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajstosownie zespoić rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

Czym są dobre Krzesła?

prawidłowe Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom i najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a na skutek czego wspomagają poprawny rozwój kręgosłupa. Krzesła przez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają wymiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

Petit to seria krzeseł dziecięcych o praktycznym zarysie siedziska dopasowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model dostępny w dwóch wymiarach i w dwóch kolorach części – czarnym albo białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P artykuł posiada wydłużoną kolumnę, podnóżek oraz stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła wytworzono z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. Produkt zaprojektowany i wytwarzany w Polsce.

Specyfikacja dzianiny Storia
 • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

 • Kolor lamówki: biały

 • Gramatura: 90 g/m2

 • Skład: 100% poliester

 • Ścieralność: 25 000 cykli

Jak dobrać odpowiedni wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to istotnie ważne, aby krzesło było optymalnie przypasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

wymiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, żeby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

certyfikaty i atesty

Tworzenie innowacyjnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest użycie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, lecz aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

produkt dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1729-1:2007.

szczegóły Siedzisko
 • poręczne siedzisko wykonane z tworzywa nienaturalnego.

Mechanizm
 • Blacha siedziska z dźwignią prostą stworzona ze stali.

Kolumna
 • Podnośnik gazowy wyprodukowany ze stali i tworzywa sztucznego.

 • Zgodność z normą EN1335.

Podnóżek
 • Podnóżek z dostosowywaną wysokością wytwarzany z tworzywa sztucznego.

Baza
 • Podstawa pięcioramienna wytwarzana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego.

Stopki
 • Stopki wykonane z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.